Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Į Raseiniuose vykstančias žirgų lenktynes krypsta vis daugiau akių (0)

2016-06-02 16:17 | Arvydas Nekrošius

Kubilius

Raseinių hipodrome šį savaitgalį vyks trečios sezono žirgų lenktynės. Jose savo žirgus vėl demonstruos visi geriausi Lietuvos žirgų augintojai. Maža to, į Raseinius atvyks dar daugiau lenkų, besižavinčių Lietuvoje vykstančiomis lenktynėmis.

Raseinių hipodromas yra vienintelis Baltijos šalyse, galintis organizuoti tarptautines lygiąsias žirgų lenktynes, kuriose žokėjai joja žirgais. Tad nenuostabu, kad žirgų augintojų iš Lenkijos privilioję lietuviai sutraukia ir visos Lietuvos žiniasklaidos dėmesio, ir žiūrovų iš šalies didmiesčių.

Šeštadienio lenktynių Raseinių hipodrome nekantriai laukia geriausias Lietuvos žokėjus raseiniškis Edvinas Kubilius. Jį žavi konkurencija su Lenkijos žirgų augintojais, šiemet pirmą kartą pasirodžiusiais Raseinių hipodrome.

„Neleisiu, kad grįžę į Lenkiją jie pasakytų, kad Lietuvoje lygis prastas, – teigė E. Kubilius, kurio auginamas Verona Lad žirgas šiemet dar nebuvo aplenktas. – Stengsiuosi apsunkinti jų lenktynes.“

E. Kubilius su neaplenkiamu Verona Lad žirgu

E. Kubilius su neaplenkiamu Verona Lad žirgu

Šį savaitgalį Raseinių hipodrome tradiciškai vyks šeši bėgimai, net keturiuose rungsis greičiausios pasaulyje – grynakraujų jojamųjų veislės žirgai. Tokios lenktynės iš Baltijos šalių rengiamos tik mūsų šalyje, o Raseiniuose yra pagrindinis šio sporto hipodromas Lietuvoje.

Daugiausiai dėmesio šeštadienį sulauks pirmos grupės bėgimas. Pirmą kartą šiemet į vieną bėgimą sukviesti geriausiai šiemet pasirodę žirgai – per pirmas dvejas sezono lenktynes buvę tarp prizininkų.

Favoritu šiame bėgime bus laikomas E. Kubiliaus treniruojamas Verona Lad žirgas, jam iššūkį mes šiemet taip pat pergalėmis jau spėjusios pasidžiaugti kumelės Itran (savininkas Rimas Špokas) ir lenkams priklausanti Avra.

Tarp favoritų bus ir du Lenkijoje treniruojami žirgai – pirmą kartą šiemet į Lietuvą atvyksianti kumelė Mist (savininkas – Martynas Bagdonas iš Kuršėnų) ir Dixie Dew (savininkas – Šiaulių įmonė „Žirgo startas“).

„Būtų labai sunku su Verona Lad laimėti tris bėgimus iš eilės, tad pergalės žadėti nenoriu, – teigė E. Kubilius. – Juolab kad dabar žirgas džiaugiasi gavęs laisvę, o į hipodromą eina kaip į lagerį. Arba jis jaučiasi visiškai pasirengęs lenktynėms, arba yra pavargęs ir nori pailsėti.“

Lenktynių Raseinių hipodrome pradžia šeštadienį 15 val.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.