Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseiniuose viešėjo vidaus reikalų ministras (0)

2014-04-25 14:56 | Arvydas Nekrošius

Šiandien, balandžio 25 d., Raseinių rajone lankėsi svečiai iš LR Vidaus reikalų ministerijos: ministras Dailis Alfonsas Barakauskas, viceministras Elvinas Jankevičius, Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos vyriausiasis patarėjas Povilas Malakauskas, Regioninės politikos departamento Strateginio koordinavimo skyriaus vedėjas Gediminas Česonis. Viešnagę svečiai pradėjo nuo Ariogalos, kur juos sutiko rajono Savivaldybės vadovai. Ariogalos kultūros namuose su seniūnijos darbuotojais ir gyventojais aptarti viešojo saugumo klausimai, vyko diskusijos, pristatyti per pastaruosius keletą metų rajone įgyvendinti ir šiuo metu įgyvendinami projektai.

Lydimi Raseinių rajono savivaldybės mero Algimanto Mielinio, administracijos direktoriaus Jono Kurlavičiaus ir jo pavaduotojo Alfredo Brauklio, Ekonomikos ir ūkio departamento direktorės Indrės Antanaitienės, partijos Tvarka ir teisingumas Raseinių skyriaus pirmininko Vidmanto Karabino, ministerijos atstovai apsilankė Raseinių rajono policijos komisariate ir Raseinių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Su vadovais ir pareigūnais aptarė veiklą ir problemas, su kuriomis tenka susidurti įgyvendinant pavestas funkcijas. Raseinių rajono kultūros centre ministras susitiko su raseiniškiais. Savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vedėjas Artūras Milašauskas susirinkusiuosius supažindino su baigtais įgyvendinti projektai, o demonstruotos skaidrės akivaizdžiai parodė, kaip per keletą paskutinių metų pasikeitė ir atjaunėjo švietimo įstaigos, gatvės, gyvenvietės. Regioninės politikos departamento atstovas Gediminas Česonis pristatė planuojamų priemonių įgyvendinimo ir finansavimo galimybes 2014-2020 m.

Ministras D. A. Barakauskas pasidžiaugė, kad dauguma Raseinių gyventojų viešuoju saugumu yra patenkinti, o tai įrodo, kad rajono Savivaldybė labai gerai bendradarbiauja su policija, priešgaisrine gelbėjimo tarnyba.


raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.