Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseiniuose naują skyrių atidaręs „Lietuvos draudimas“ ketina plėsti savo komandą (0)

2016-03-18 15:56 | Arvydas Nekrošius

lietuvos-draudimas

Didžiausia šalyje ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ Raseiniuose atidarė naują skyrių adresu Vilniaus g. 130. Bendrovės klientai nuo šiol galės patogiai konsultuotis visais draudimo klausimais šiuolaikiškame ir erdviame biure pačiame miesto centre. Investavęs į naujas patalpas „Lietuvos draudimas“ įžvelgia regiono potencialą ir artimiausiu metu planuoja aktyvią komandos plėtrą.

„Būdami rinkos lyderiai visoje šalyje, stipriname savo pozicijas Raseiniuose, nes tikime šio miesto ir rajono perspektyvomis bei manome, kad čia galime pasiekti daugiau. Nuo šiol tampame ne tik geriau matomi, bet ir žymiai patogiau pasiekiami Raseinių miesto bei rajono gyventojams bei įmonėms. 2015 metais esame pripažinti geriausiai klientus aptarnaujančia draudike Lietuvoje, mūsų kokybės rodiklis, tyrimų duomenimis, siekia 97,7 proc. Vertiname mūsų klientų rodomą pasitikėjimą, kai 92 proc. mūsų klientų sako, kad „Lietuvos draudimas“ yra patikimas partneris, kuris sugeba tesėti savo pažadus. Kasdien kuriame vertę klientams ir išskirtinį jų aptarnavimą laikome vienu svarbiausių tikslų“, – oficialioje naujo skyriaus atidarymo ceremonijoje sakė „Lietuvos draudimo“ generalinis direktorius Kęstutis Šerpytis.

Į naują patogesnę vietą persikėlęs „Lietuvos draudimo“ skyrius įsikūrė šalia pagrindinės miesto gatvės, autobusų stoties ir netoli pagrindinių prekybos centrų. Jis nuo šiol bus kur kas lengviau pasiekiamas bendrovės klientams, kurie, atvykę su savo automobiliais, galės juos pastatyti prieš biurą esančiose specialiai jiems rezervuotose vietose.

„Lietuvos draudimas“ skaičiuoja, kad Raseinių rajone turto draudimo skvarba siekia 16,4 procentų – vadinasi, bendrovė šiuo metu yra apdraudusi maždaug kas šeštą namą ar butą. „Nors draudimo paslaugomis dar naudojamės gerokai rečiau nei Vakarų Europos gyventojai, tačiau po truputį juos vejamės. Kasmet vis daugiau žmonių mūsų krašte pasirenka apsidrausti nuo nelaimių, apsisaugoti nuo neplanuotų finansinių nuostolių. Raseiniuose, kaip ir visoje Lietuvoje, draudimo skvarba yra panaši ir vis auga. Todėl mes taip pat matome galimybių augti ir pelnyti dar didesnį žmonių pasitikėjimą. Artimiausioje ateityje padidinę dabartinės komandos pajėgas sieksime dar geriau įsiklausyti į raseiniškių poreikius ir pasiūlyti jiems geriausius draudimo produktus bei patikimą apsaugą“, – sakė „Lietuvos draudimo“ Panemunės skyriaus vadovė Vida Babonaitė.

Anot jos, per artimiausius metus „Lietuvos draudimas“ Raseinių rajone sieks nuosekliai didinti užimamą rinkos dalį tiek tarp privačių, tiek tarp verslo klientų ir sustiprinti savo, kaip šalies lyderio pozicijas šiame regione. Tam tikslui bendrovė yra numačiusi stiprinti savo pajėgas ir artimiausiu metu savo 7 žmonių komandą išplėsti iki 10 draudimo konsultantų.

Per 2015 m. didesniąją dalį sutarčių Raseinių rajone „Lietuvos draudimas“ buvo sudaręs su privačiais klientais, kurie dažniausia įsigijo gyventojų turto draudimą ir privalomąjį vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą. Juridiniai asmenys dažniausia buvo sudarę sutartis komercinio turto draudimo, automobilių KASKO draudimo ir komercinio transporto vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo sutartis.

Naujo „Lietuvos draudimo“ biuro atidarymo ceremonijoje simbolinę juostelę kartu su K. Šerpyčiu perkirpo Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius. Renginyje taip pat dalyvavo Seimo narys Darius Ulickas, Raseinių miesto seniūnas Jonas Elzbergas, „Lietuvos draudimo“ Privačių klientų departamento direktorius Raimondas Geleževičius, „Lietuvos draudimo“ Privačių klientų departamento Pietų regiono vadovas Simonas Lisauskas.

Pirmaujanti šalies ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ savo paslaugas teikia pusei milijono privačių ir verslo klientų ir per metus atlygina klientams žalų už beveik 60 mln. eurų. Bendrovėje dirba daugiau nei 1100 darbuotojų. „Lietuvos draudimas“ keturis kartus iš eilės pelnė „Geriausio darbdavio“ apdovanojimą, 2013 metais buvo pripažintas geriausiu Vidurio ir Rytų Europos darbdaviu.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.