Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseiniuose gyventojai vis dažniau padeda policijai (0)

2016-06-26 09:36 | Arvydas Nekrošius

cigaretes

Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai vis dažniau sulaukia neabejingų piliečių pranešimų ir kitos vertingos informacijos apie kitų asmenų daromus pažeidimus.

Birželio 17 d. pareigūnai gavo informacijos apie Raseinių gyventoją turintį naminės degtinės. Užsukus pas minėtą pilietį ir paklausus, ar namie nėra laikomi draudžiami daiktai, vyras buvo geranoriškai nusiteikęs. Jis pareigūnams pateikė 10 litrų plastikinę talpą su skysčiu, kuris, jo teigimu, naminė degtinė. 45 metų vyriškis aiškino, kad „naminukės“ įsigijo savo reikmėms iš nepažįstamo asmens. Vyras anksčiau už panašius pažeidimus į policijos akiratį nebuvo pakliuvęs, tačiau dabar degtinės „laikytojui-vartotojui“ surašytas protokolas. Jam gresia 86 – 579 eurų bauda.

Birželio 20 dieną pareigūnai, turėdami informacijos apie galimą kontrabandinių cigarečių prekybą apsilankė Kalnujų seniūnijoje, Palendrių kaime. Nors namo šeimininkas išvydęs svečius ir neapsidžiaugė, tačiau pareigūnus įsileido ir prisipažino, kad namuose turi 20 pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis. Vyras tikino, kad nelegalias cigaretes už 22 eurus įsigijo degalinės teritorijoje iš vilkiko vairuotojo.

Tikrindami informaciją apie galimą kontrabandinių cigarečių prekybą pareigūnai taip pat užsuko ir į Pašaltuonio kaimo parduotuvę, kur po prekystaliu aptiko 5 pakelius cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis. Rūkalus pardavėja teigė pirkusi iš nepažįstamo asmens savo reikmėms.

Norėjusiems sutaupyti rūkaliams, dabar gresia nemenkos finansinės išlaidos baudoms mokėti.

Policija dėkoja asmenims, pateikusiems informaciją apie neteisėtus veiksmus gyvenamojoje aplinkoje, džiaugiasi, kad pilietiškų asmenų ir pranešimų apie daromus administracinės teisės pažeidimus daugėja. Žmonės siekia apsivalyti savo aplinką nuo neteisėtų ir nusikalstamų veikų, kurti ją saugią bei teisingą.

info_policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.