Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseinių turizmo informacijos centras kviečia dalyvauti orientacinėse varžybose „Surask ir įmink!“ (0)

2014-07-21 13:43 | Arvydas Nekrošius

Turizmo informacijos centras ir Visuomenės sveikatos biuras praneša, kad orientacinės varžybos ,,Surask ir įmink“, turėjusios vykti rugpjūčio 9 dieną, nukeliamos į rugsėjo mėnesį (konkreti data bus tikslinama) dėl nedidelio dalyvių skaičiaus.
Tikimės, kad rugsėjo mėnesį sulauksime didesnio skaičiaus dalyvių, kai visi bus pailsėję ir atgavę jėgas po vasaros atostogų!

tic

Ar kada nors svajojote pasijusti filmo „Kodas: LOBIAI“ arba „Misija: Neįmanoma“ pagrindiniu herojumi, sprendžiančiu pačius netikėčiausius galvosūkius? Tuomet šis įtraukiantis ir azartiškas žaidimas kaip tik Jums! Kiekviena mįslė – tai vienas žingsnelis arčiau finišo, kiekviena užuomina – pagalbos raktas. Turėsite ne tik pasinaudoti visų komandos narių patirtimi, bet ir ieškoti užuominų bei sprendimų visose prieinamose vietose.

Kaip vyksta?

Kiekviena komanda gauna užuominas apie vietą kurioje turi atsidurti. Teisingai susiorientavę rasite ten paslėptas mįsles, kurias turėsite įminti. Kiekviena minutė – aukso vertės, nes konkurentai tikrai nesėdi rankų sudėję. Jūsų tikslas – įveikti visas kliūtis ir pasiekti finišą pirmiems. Žaidimo metu komandos nariai įmetami į azarto ir iššūkių sūkurį, kuriame atsiskleidžia tikrieji lyderiai. Norėdami laimėti, privalėsite dirbti kaip darni komanda, pasidalinti pareigomis, atsakomybe ir išnaudoti visą savo potencialą.

Pažinkite Jūkainių geomorfologinį draustinį

Kartais atrodo, kad puikiai pažįstame savo miestą, tačiau neretai galvojame taip tik todėl, kad seniai vienoje vietoje gyvename. Naujas žvilgsnis į įprastą aplinką gali padėti pamatyti ją visai kitokią, atrasti naujas įdomias vietas, iš naujo susižavėti savo miestu – tą padaryti padės orientacinės varžybos Jūkainių geomorfologiniame draustinyje. Jų metu jūs išbandysite save žinojimo ribas – ar tikrai taip puikiai pažįstate miestą, o gal orientacinės šiame draustinyje atskleis Jums naujas legendas ir paslaptis.

Sveikatinantis laisvalaikio pasirinkimas

Orientacinės varžybos – viena iš fizinio aktyvumo rūšių, kuri lavina funkcinius gebėjimus ir teikia naudos sveikatai, nesukeldama jai pavojaus ar žalos. Įvairių fizinio aktyvumo rūšių panaudojimas asmens gyvenime yra būtinas gerai sveikatai pasiekti ir palaikyti.

Papildoma informacija

Raseinių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kvies taip pat išbandyt nemokamai šiaurietiško ėjimo užsiėmimus.

tic

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.