Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseinių Trečiojo amžiaus universiteto dalyviai mokosi (0)

2014-02-16 16:31 | Airinas Jermolajevas

Savivaldybėje į „pamokas“ vėl rinkosi Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai, kuriuos rajono mero pavaduotoja Gitana Rašimienė pavadino gyvenimiškos patirties profesoriais. Savivaldybės administracijos direktorius Jonas Kurlavičius pasidžiaugė, kad TAU gražiai bendradarbiauja su Savivaldybe, kad ši supranta mokymosi visą gyvenimo svarbą, kuo pasidžiaugti gali anaiptol ne visų šalies savivaldybių TAU studentai.

Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė priminė, kad mokymasis visą gyvenimą yra viena iš prioritetinių švietimo sistemos krypčių. Malonu, kad TAU studentų skaičius gerokai lenkia tokių studijų Lietuvos vidurkį.
Į pastaruosius TAU užsiėmimus atvyko beveik visi rajono Garbės piliečiai, šie užsiėmimai iš kitų skyrėsi dar ir tuo, kad vyko Vasario 16-osios išvakarėse.

 

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.