Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

RASEINIŲ ŠALTINIO PROGIMNAZIJOS PRADINUKAMS – APIE SAUGŲ EISMĄ IR POLICIJOS DARBĄ (0)

2014-09-24 10:09 | Arvydas Nekrošius

saugus eismas

Didelė mūsų gyvenimo dalis prabėga kelyje. Einantys, važiuojantys, vairuojantys – mes visi esame eismo dalyviai. Kad kelionės būtų saugios, kiekvieno pareiga – kelyje elgtis atsakingai.

Siekdami nuo mažens mokytis atsakingai ir drausmingai elgtis kelyje, rugsėjo 22-ąją į Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato salę sugužėjo Raseinių Šaltinio progimnazijos 2c ir 4c klasių mokiniai. Vaikai kartu su bendruomenės pareigūne Giedre Deveikiene prisiminė kaip saugiai pereiti gatvę, kodėl važiuojant automobiliu būtina užsisegti saugos diržus, nuo kokio amžiaus ir kur galima važinėti dviračiais, kodėl kelyje, ypač tamsiuoju paros metu, būtinas atšvaitas. Pareigūnė su vaikais diskutavo ir kitomis jiems aktualiomis bei svarbiomis temomis: kaip elgtis namuose grįžus iš mokyklos, kai nėra tėvų, kieme, atkreipė vaikų dėmesį į telefoninius sukčius, patarė būti budriems, pamačius daromą nusikaltimą – skambinti trumpuoju pagalbos numeriu 112. Kad būtų matomi ir saugūs, pradinukai gavo dovanų – apsauginių liemenių ir atšvaitų.

Lankydamiesi policijos komisariate, moksleiviai ne tik mokėsi būti saugūs kelyje, bet ir susipažino su policijos darbu. Operatyvaus valdymo poskyrio viršininkė Romualda Simanovičienė svečiams papasakojo apie šio poskyrio pareigūnų darbo specifiką, reagavimo į gaunamą informaciją apie įvykius bei teisės pažeidimus tvarką, sulaikytų asmenų laikymo sąlygas. Vaikai smalsavo ilgalaikio ir trumpalaikio sulaikymo, budėtojų patalpose, iš arčiau susipažino su policijos kasdieniame darbe naudojama įranga, specialiosiomis priemonėmis, apžiūrėjo tarnybinį automobilį, skirtą konvojuojamiems asmenims konvojuoti, pamatė, kaip Raseinių ir Ariogalos miestuose vaizdo kameromis užfiksuojami įvairūs pažeidimai.

Apsilankymas policijos komisariate vaikams paliko didelį įspūdį, puikią nuotaiką ir daug žinių, kurios pravers kasdieniniame gyvenime.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.