Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseinių rajono policijos komisariate nominuoti 2013 metų geriausieji (0)

2014-03-03 20:11 | Arvydas Nekrošius

6

Vasario 28 d. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariate įteiktos nominacijos saugiausiai seniūnijai, aktyviausiai saugios kaimynystės grupei, aktyviausiam policijos rėmėjui, padėka piliečiui, padėjusiam sulaikyti nusikaltėlį, ir nominacijos geriausių darbo rezultatų 2013 metais pasiekusiems šio komisariato padalinių darbuotojams. Renginyje dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės meras Algimantas Mielinis, Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Kurlavičius, Šiaulių apygardos prokuratūros Šiaulių apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Svajūnas Kuizinas, Raseinių rajono seniūnijų seniūnai, saugių kaimynysčių grupių lyderiai, policijos rėmėjai.

Renginį pradėjęs policijos komisariato viršininkas Kęstutis Užemeckas susirinkusiuosius informavo, kad tradiciniu tapęs renginys organizuojamas jau aštuntus metus. Pradžioje buvo renkamas geriausias apylinkės inspektorius, vėliau renkama ir saugiausia rajono savivaldybės seniūnija. Treti metai renginyje pagerbiami komisariato geriausi darbuotojai. Komisariato viršininkas visiems darbuotojams ir socialiniams partneriams padėkojo už darbą ir bendradarbiavimą.

Nominacija „Saugiausia 2013 metų seniūnija“ atiteko Girkalnio seniūnijai, nes praėjusiais metais Raseinių r. PK mažiausias nusikalstamų veikų skaičius 10 000 gyventojų buvo užregistruotas šioje seniūnijoje. Už iniciatyvą, kuriant saugią kaimynystę, nominacija „Aktyviausia 2013 metų saugios kaimynystės grupė“ įteikta Šiluvos miestelio saugios kaimynystės grupei. Už pagalbą policijai, užtikrinant viešąją tvarką ir visuomenės saugumą, nominacija „Aktyviausias 2013 metų policijos rėmėjas“ nominuotas Karolis Dulinskas. Nominantus pristatęs Prevencijos poskyrio viršininkas Darius Jonaitis pasidžiaugė, kad dėka aktyvių saugių kaimynysčių grupių narių, atsakingų policijos rėmėjų, bendradarbiauti niekuomet neatsisakančių seniūnų Raseinių rajono gyvenamoji aplinka tampa saugesnė. Komisariato viršininkas Kęstutis Užemeckas renginio dalyviams papasakojo apie drąsų ir pilietišką raseiniškio poelgį. Vaikinas, pamatęs iš garbaus amžiaus moters rankų išplėšusį rankinę ir nubėgusį vyrą, informavo apie įvykį policijos pareigūnus, jį sekė, ir to dėka nusikaltėlis buvo sulaikytas. Pilietiškai pasielgęs Lukas Pauluščenka nusipelnė policijos pareigūnų ir nukentėjusios senyvos moters dėkingumo. Jam buvo įteikta padėka už pilietiškumą ir pagalbą sulaikant nusikaltėlį bei Angelo Sargo statulėlė.

Geriausių darbo rezultatų 2013 metais pasiekę darbuotojai buvo atrinkti susumavus tam tikrus komisariato padalinių darbo rezultatus. Pareigūnus, apibūdindami jų tarnybinę veiklą bei asmenines savybes, geriausiųjų nominacijoms pristatė padalinių vadovai. Nominacija „Už geriausius 2013 metų darbo rezultatus Prevencijos poskyryje ir teigiamą policijos įvaizdžio formavimą, visuomenės ir policijos bendradarbiavimo skatinimą, apylinkės inspektorių prestižo kėlimą“ atiteko Prevencijos poskyrio tyrėjui Donatui Čėsnai. „Už geriausius 2013 metų darbo rezultatus dirbant su nepilnamečiais ir didžiausią ištirtų administracinės teisės pažeidimų ir pareiškimų skaičių“ nominacija įteikta Prevencijos poskyrio vyresniajai specialistei Ingridai Celiešienei. Nominacijos „Už intensyvų darbą ir didžiausią 2013 metais atiduotų teismui ikiteisminio tyrimo bylų skaičių“ nusipelnė Kriminalinės policijos skyriaus tyrėja Asta Šegždavičienė. „Už profesionalumą tiriant ir atskleidžiant nusikaltimus ir geriausius 2013 metų darbo rezultatus“ nominacija įteikta Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjui Vytautui Globiui. Patrulių būrio patrulis Valdas Monkus nominuotas „Už kultūringą piliečių aptarnavimą, profesionalumą ir pasiektus gerus darbo rezultatus Patrulių būryje 2013 metais“. Nominacija „Už kultūringą piliečių aptarnavimą ir profesionalumą teikiant pagalbą nukentėjusiems asmenims“ atiteko Operatyvaus valdymo poskyrio vyresniajam postiniui Svajūnui Norkui. Organizacinės grupės specialistei Giedrei Deveikienei įteikta nominacija „Už profesionalumą, darbštumą, rūpestį visais komisariato darbuotojais ir gerus 2013 metų darbo rezultatus“. „Už sėkmingai įveiktus 2013 m. darbo iššūkius ir pasiektus puikius darbo rezultatus 2013 metais“ nominacija įteikta Viešosios policijos skyriaus Migracijos grupei.

Padėkos žodį tarė bei atminimo dovanėles visiems nominantams įteikė Raseinių rajono savivaldybės meras Algimantas Mielinis. Jis padėkojo policijos darbuotojams už darbą ir pasidžiaugė, jog Raseinių rajono policijos komisariato veiklos rezultatų rodikliai kasmet vis gerėja. Nominantus pasveikino Šiaulių apygardos prokuratūros Šiaulių apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Svajūnas Kuizinas. Jis palinkėjo, kad nusikalstamumas mažėtų, o Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjams tektų tirti kuo mažiau nusikalstamų veikų.

Renginio pabaigoje komisariato vadovas Kęstutis Užemeckas pasidžiaugė geru tarpusavio bendradarbiavimu su Raseinių rajono savivaldybe, seniūnijomis, prokuratūra, saugių kaimynysčių grupėmis ir linkėjo, kad 2014 metais socialiniai partneriai aktyviai bendradarbiautų kuriant saugią aplinką, kad būtų kuo daugiau tokių drąsių ir neabejingų piliečių, kurie suteikia pagalbą nukentėjusiems ir policijai, kad policijos pareigūnai siektų dar geresnių veiklos rezultatų.


policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.