Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseinių rajono kaimo bendruomenės dalijosi gerąja patirtimi (0)

2014-04-01 09:58 | Airinas Jermolajevas

iyh7v316559

Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjunga kartu su Raseinių rajono vietos veiklos grupe „Raseinių krašto bendrija“ organizavo gerosios patirties pasidalijimo išvyką po rajono kaimo bendruomenes. Atsižvelgus į bendruomenių pageidavimus, buvo aplankytos stiprios ir veiklios Butkiškės, Žaiginio, Betygalos, Sargelių, Gėluvos kaimo bendruomenės.Kiekviena bendruomenė pristatė savo vykdytus projektus, surengė kokį nors siurprizą, pavyzdžiui, butkiškiečiai visiems padovanojo savo laikraštukus, Sargelių bendruomenės nariai pakvietė pasigaminti puošnius velykinius atvirukus, betygališkių vaidilutės kūreno ugnį ir visus sutiko su daina.

Skambios dainos, nuoširdūs pasakojimai visų laukė Žaiginio bei Gėluvos bendruomenėse. Visos išvykos metu su 50-čia bendruomenių atstovų autobuse važiavo Savivaldybės tarybos Ūkio plėtros komiteto pirmininkas R. Zubiela ir Savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas V.Bacys. Butkiškėje ir Gėluvoje prie bendruomenių prisijungė Raseinių rajono savivaldybės meras A Mielinis, Betygaloje visus sveikino ir betygališkių veikla domėjosi administracijos direktorius J. Kurlavičius, o Žaiginyje – jo pavaduotojas A. Brauklys ir vicemerė G. Rašimienė.

Apsilankę bendruomenėse realiai pamatėme, kad per 2-3 metus kaimo bendruomenės stipriai pažengė į priekį, puikiai susiremontavo pastatus ir dabar jau galvoja apie verslumą, mokamų paslaugų teikimą. Pristatydami savo veiklą bendruomenių pirmininkai pasakojo, kaip vyksta projektų rengimas ir įgyvendinimas, kaip bendrauja su kaimo jaunimu ir sprendžia jų užimtumo problemas.

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.