Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseinių rajone vyko policijos reidas (0)

2014-02-24 20:06 | Arvydas Nekrošius

Praėjusį penktadienį Raseinių rajone vyko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų reidas. Reide dalyvavo Kelių policijos biuro ir kitų padalinių pareigūnai, pasitelkti viešosios policijos funkcijoms vykdyti. Pagrindinis reido tikslas – viešosios tvarkos ir eismo saugumo užtikrinimas. Taip pat siekiama suteikti didesnę pagalbą policijos komisariatams, užkardyti galimas nusikalstamas veikas, pagerinti policijos reagavimą į gyventojų pranešimus, įtakoti nusikalstamumo tendencijas.

reidas

Raseinių rajone vykusioje priemonėje dalyvavo 12 pareigūnų, jie dirbo nuo 15 iki 20 valandos. Reido metu nustatyta 17 kelių eismo taisyklių pažeidimų, už kuriuos juos padariusiems asmenims buvo surašyti administracinės teisės pažeidimų protokolai. Trys asmenys vairavo neapdraustas transporto priemones, vienas – viršijo leistiną greitį, dvylika – neprisisegę saugos diržų, dar vienas išdrįso sėsti už vairo būdamas neblaivus. Šiaulių apskrities policija informuoja, kad tokie reidai vis kitame rajone, bus vykdomi ir ateityje.

Taip pat pradėta dešimt ikiteisminių tyrimų.

  • Raseinių r., Ariogaloje, peržiūrint vaizdo stebėjimo kamerų įrašus, nustatyta, kad iš parduotuvės  prekybos salės nenustatytas asmuo vasario 17 d. kelis kartus nuo lentynų paėmė įvairių alkoholinių gėrimų, susidėjo į savo atsineštą krepšį ir išėjo iš parduotuvės, už juos nesumokėjęs. Turtinė žala – 483,95 Lt.
  • Vasario 21 d. 18.32 val. Raseinių r., Blinstrubiškių k., namo laiptinėje, girtas E. U., gimęs1986 m., konflikto metu grasino nužudyti sugyventinę K. J., gimusią 1988 m. Nukentėjusiajai kūno sužalojimų nepadaryta.  E. U. ieškomas.
  • Vasario 21 d. 23.25 val. Raseiniuose, Žibuoklių g., tarp taksi vežamų vyro ir moters kilus konfliktui, o vairuotojui S. S., gimusiam 1962 m., bandant konfliktą nuraminti, vyras, suduodamas kumščiu į galvą, sumušė vairuotoją bei apgadino A.M. firmai „G“ priklausantį automobilį AUDI A6 AVANT (suskaldytas priekinis bei galinis stiklas, išdaužta kairėje pusėje gale esanti orlaidė, nulaužtas salono galinio vaizdo veidrodėlis).  Nukentėjusysis į gydymo įstaigas nesikreipė.
  • Vasario 22 d. 16.15 val. Raseinių r., Sujainiuose, konflikto namuose metu V. M., gimęs 1990 m., ranka sudavė į veidą sugyventinei I. P., gimusiai 1989 m., ją purtė, sukeldamas fizinį skausmą. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. V. M. ieškomas.
  • Vasario 22 d. 17.30 val. Raseiniuose, Vilniaus g., namuose, kilus konfliktui, girtas (3,06 prom.) L. G., gimęs 1987 m., striuke sudavė į veidą motinai T. G., gimusiai 1947 m., nuvertė ant jos stalą, kuris užgavo dešinės kojos kelį, ranka sudavė į veidą seseriai J. D., gimusiai 1976 m. Nukentėjusiosios į gydymo įstaigas nesikreipė. L. G. sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK Raseinių r. PK ilgalaikio sulaikymo patalpas.
  • Vasario 23 d. tarp 1.00 val. ir 7.30 val. Raseinių r., Viduklės mstl., Pakalnės g., namo kieme, išdaužus UAB-ės „T. C.“ automobilio PEUGEOT PARTNER kairės pusės galinį langą, iš automobilio pavogta palydovinis GPRS imtuvas, automagnetola, knygos ir smilkalai. Knygos rastos netoli įvykio vietos. Turtinė žala tikslinama.
  • Tarp vasario 22 d. 19.00 val. ir vasario 23 d. 8.00 val. Raseinių r., Nemakščių mstl., Žemaičių g., namuose, po išgertuvių su pažįstamais asmenimis E. J., gimusi 1986 m., virtuvinėje spintelėje pasigedo piniginės, kurioje buvo 1 300 Lt. Piniginė be pinigų rasta namo kieme.
  • Tarp vasario 22 d. 13.00 val. ir vasario 23 d. 14.00 val. Raseinių r., Viduklės mstl., Paparčių g., dalinai aptvertame, nesaugomame namo kieme iš S. J., gimusio 1992 m., automobilio BMW 525, įsibrovus per galimai neužrakintą automobilio bagažinės dangtį, pavogtas akumuliatorius VARTA ir automobilio CD grotuvas JVC. Turtinė žala – 650,00 Lt.
  • Vasario 23 d. 6.25 val. Raseinių r., Ariogaloje, Vytauto g., grupė nenustatytų asmenų įžūliu elgesiu ir vandališkais veiksmais sukėlė konfliktą su kavinėje vykusios privačios šventės dalyviais ir kiemo teritorijoje sumušė Kauno rajone gyvenančius R. A., gimusį 1996 m., kuris dėl patirtos galvos traumos paguldytas į Raseinių ligoninės vaikų skyrių stebėti, R. A., gimusį 1993 m., kuris kūno sumušimą gydosi ambulatoriškai, ir M. D., gimusį 1990 m., bei apgadino kavinės baldus ir interjerą.
  • Vasario 23 d. tarp 17.00 val. ir 17.10 val. Raseinių r., Girkalnio mstl., Šėtupio g., ant gatve ėjusio R. Š., gimusio 1973 m., grupė jaunuolių užsiundė šunį, kuris vyrą parvertė ant žemės, o iš matymo pažįstamas jaunuolis keletą kartų spyrė jam koja į veidą, prakirsdamas kairės pusės antakį ir viršutinę lūpą. Į pagalbą atbėgusiam broliui E. Š., gimusiam 1973 m., vienas jaunuolių trenkė kumščiu į skruostą ir jį sužalojo. Nukentėjusieji gydosi ambulatoriškai.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.