Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseinių rajone jautis sukėlė avariją (0)

2014-03-07 15:53 | Arvydas Nekrošius

Kaip vairuotojas yra atsakingas už savo transporto priemonę, privalo užtikrinti, kad ji, palikta stovėti, nepajudėtų iš vietos, taip naminio gyvulio ar gyvūno savininkas yra atsakingas už savo augintinį ir privalo pasirūpinti, kad jis nepadarytų žalos aplinkiniams. Jei dėl gyvūno nepriežiūros buvo sužaloti žmonės ar jie patyrė kitokių nuostolių, atsakomybė ir turtinės žalos atlyginimas gula ant jo savininko pečių.

Kovo 6-osios naktį bėdos eismo dalyviams pridarė Raseinių rajone, ties Viduklės kaimu, automagistralėje Klaipėda – Vilnius, klaidžiojantis jautis. Iš sustojusio AUDI A4 AVANT išlipęs dvidešimtmetis Raseinių rajono gyventojas M. E. bandė gyvulį nuvaryti nuo važiuojamosios dalies. Deja, šis jo mėginimas baigėsi tragiškai. 1 val. 38 min. policiją pasiekė pranešimas, kad čia įvyko eismo įvykis. Dvidešimtmetis automobilio JEEP GRAND CHEROKEE vairuotojas V. K. iš Mažeikių, siekdamas išvengti susidūrimo su kelio važiuojamoje dalyje stovinčiu jaučiu, nebesuvaldė automobilio ir partrenkė nuo važiuojamosios dalies jautį variusį M. E. Nukentėjusysis dėl daugybinių kūno sužalojimų atsidūrė Raseinių ligoninės chirurginės reanimacijos skyriuje. Paaiškėjo, kad tai – nuo teismo už vagystę ir turto sugadinimą paskirtos bausmės besislapstęs vaikinas, kurio ieškojo Raseinių policija. Jo laukia 2 metai nelaisvės.

Atvykę į įvykio vietą, policijos pareigūnai gyvulio neberado. Nakties tamsos apgaubtuose laukuose įžvelgti jo nebuvo įmanoma.

Praėjus daugiau nei trims valandoms vėl buvo gautas pranešimas apie į automagistralę įpuolusį jautį ir sukėlusį dar vieną eismo įvykį. Šį kartą gyvulys trenkėsi į vilkiką VOLVO, kurį vairavo 58 metų Kauno gyventojas V. R. Kadangi transporto priemonės gabaritai didžiuliai, tai eismo įvykio pasekmės buvo ne tokios skaudžios – vairuotojas nenukentėjo, tik apgadintas vilkikas. Na, o įvykio kaltininkas jautis nugaišo. Pirminiais duomenimis, jis priklauso vienam Viduklės seniūnijos gyventojui ir iš šeimininko globos jau parą buvo pabėgęs.

Pradėti trys ikiteisminiai tyrimai.

  • Kovo 6 d. 1.38 val. Raseinių r., ties Viduklės k., automagistralėje Vilnius-Kaunas-Klaipėda, V. K., gimęs 1994 m., gyv. Mažeikiuose, vairuodamas automobilį JEEP GRAND CHEROKEE ir siekdamas išvengti susidūrimo su kelio važiuojamojoje dalyje stovinčiu jaučiu, nesuvaldė automobilio ir partrenkė iš automobilio AUDI A4 AVANT jaučio nuo kelio nuvaryti išlipusį M. E., gimusį 1994 m. Nukentėjusysis dėl daugybinių kūno sužalojimų gydomas Raseinių ligoninės chirurginės reanimacijos skyriuje.
  • Kovo 6 d. 20.30 val. Raseinių r., Didvėjo k., kelio Viduklė-Šienlaukis 6-ajame kilometre, rastas į pakelės griovį nuvažiavęs ir apsivertęs automobilis MERCEDES BENZ A160, o šalia jo – iškritęs nesąmoningas A. S., gimęs 1982 m. Nukentėjusysis dėl krūtinės ląstos sumušimo, daugybinių šonkaulių lūžimo, pleuros pažeidimo, galvos smegenų sukrėtimo gydomas Raseinių ligoninės reanimacijos skyriuje. Automobilį vairavęs asmuo ir kelių eismo įvykio aplinkybės tikslinamos.
  • Kovo 5 d. 21.30 val. Raseinių r., Antringio k., namuose, Ž. J., gimęs 1987 m., pagrasino nužudyti savo senelės brolį L. K., gimusį 1937 m. Ž. J. sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK Raseinių r. PK ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.