Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Plieno Sparnai

Facebook draugai

Raseinių rajone išdalinta 220 tautinių kostiumų (0)

2018-02-18 13:51 | Gitana Martinavičienė

Vasario 17 d. tęsdami labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ stilizuotų tautinių kostiumų pristatymą Raseinių rajono mažųjų gyventojų ugdymo įstaigoms Arvydas Nekrošius kartu su Kęstučiu Užemecku ir Skaidrute Žuvelaitiene aplankė Šiluvą – mažąją Lietuvos kultūros sostinę. Pasigrožėję Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtu renginiu ir pasveikinę šiluviškius su gražia Lietuvos Valstybės švente Šiluvos gimnazijai įteikė stilizuotus tautinius rūbelius mažiesiems.

Labdaros ir paramos fondas, kurio steigėjai yra Andrius Mamantovas ir Ramūnas Karbauskis, Raseinių rajono mažiesiems skyrė 220 tautinių kostiumų. Jie buvo įteikti Ariogalos gimnazijai, Ariogalos lopšeliui-darželiui, Betygalos Maironio gimnazijai, Girkalnio pagrindinei mokyklai, Paupio mokyklai-daugiafunkciui centrui, Raseinių Šaltinio progimnazijai, Raseinių lopšeliams-darželiams „Spinduliukas“, „Saulutė“ ir „Liepaitė“, Ilgižių mokyklai-daugiafunkciui centrui, Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklai-daugiafunkciui centrui, Nemakščių darželiui, Gylių mokyklai-daugiafunkciui centrui, Viduklės darželiui, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijai ir Šiluvos gimnazijai. Džiugu, kad kostiumus bei labdaros ir paramos fondo savanorius ugdymo įstaigos sutiko su džiugesiu ir šypsena.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2020 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.