Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

RASEINIŲ RAJONE ĮKURTOS DAR TRYS SAUGIOS KAIMYNYSTĖS GRUPĖS (0)

2014-06-30 12:22 | Arvydas Nekrošius

saugi-kaimynyste

Saugi kaimynystė – puiki alternatyva, aktyviems ir bendruomeniškiems gyventojams, kuriems rūpi, kad jų kieme, daugiabutyje, gatvėje ar rajone gyventi būtų saugu. Šis itin efektyvus būdas siekti saugumo remiasi policijos ir gyventojų bendradarbiavimu ir yra pagrįstas kaimo bendruomenės, gatvės, namo ar kiemo kaimynų glaudžiu tarpusavio ryšiu.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje šiuo metu jau įkurta 30 saugios kaimynystės grupių. Jų skaičiaus didėjimas rodo, kad gyventojams rūpi saugios aplinkos kūrimas jų gyvenamojoje vietovėje.

Birželio 20 dieną saugios kaimynystės grupė buvo įsteigta Nemakščių seniūnijos Užkalnių kaime. Jos pirmininke tapo Užkalnių kaimo seniūnaitė Genovaitė Samušienė. Iniciatyva įkurti saugios kaimynystės grupę buvo pačių Užkalnių kaimo gyventojų. Čia gyvena daug aktyvių žmonių, norinčių rūpintis ne tik savo, bet ir kaimynų saugumu.

Birželio 26-ąją dvi saugios kaimynystės grupės įsteigtos Raseinių mieste – Jaunimo gatvės 19 ir 19A namuose. Susirinkimų metu Prevencijos poskyrio viršininkas Darius Jonaitis į saugią kaimynystę burtis apsisprendusiems gyventojams dar kartą priminė, ką galima nuveikti bendrai susitelkus, papasakojo, kaip reikėtų elgtis savo gyvenamojoje vietovėje pastebėjus įtartinus asmenis, automobilius, kur kreiptis norint informuoti policiją apie negatyvius reiškinius ar pranešti kitą policiją dominančią informaciją.

Saugių kaimynysčių įkūrimą įtvirtino pasirašytos sutartys.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.