Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseinių policijos pareigūnai bendrauja su jaunimu (0)

2016-05-02 22:16 | Arvydas Nekrošius

aje-policija

Jaunimas, kaip viena aktyviausių visuomenės grupių, gana jautriai reaguoja į įvairius sociokultūrinius, ekonominius ir politinius pokyčius, vykstančius visuomenėje. Jauno žmogaus socializacija, vykstanti šeimoje, mokykloje bei aplinkoje, kurioje jis praleidžia nemažai laiko daro įtaką jo elgesiui bei formuoja vertybines.

Balandžio 28 d. Raseiniuose, Atviroje jaunimo erdvėje (AJE), skirtoje jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 metų, apsilankė Raseinių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio viršininkas Darius Jonaitis. Policijos atstovas su jaunuoliais kalbėjo apie dažniausiai paauglių daromus neteisingus sprendimus mokykloje, namuose, gatvėse. Nepilnamečiams buvo pateiktos situacijos, kuomet paprastas, lyg ir nekaltas veiksmas viešoje vietoje virsta teisės pažeidimu ar nusikalstama veika. Kartu diskutuota apie chuliganišką elgesį mokykloje , kieme ir namuose, alkoholinių gėrimų vartojimą, rūkymą ir šiukšlinimą, taip pat kelių eismo taisyklių ignoravimą.

Policijos atstovas kartu su Atvirą jaunimo erdvę prižiūrinčiomis darbuotojomis T. Tarvydaite bei I. Vasiliauskiene drąsino jaunimą, ragino užsiimti įvairia popamokine veikla. Visi dalyvaujantys pritarė minčiai, kad paaugliai, kurie gerai mokosi ir užsiima papildoma veikla, rečiau pradeda rūkyti, vartoti alkoholinius gėrimus, neįsitraukia į slampinėjančias, nieko neveikiančias grupes.

info_policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.