Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

RASEINIŲ POLICIJOS KRIMINALISTAI SULAIKĖ PLĖŠIKAVUSIUS ĮTARIAMUOSIUS (0)

2014-07-02 10:59 | Arvydas Nekrošius

Birželio 27-osios naktį į Raseinių rajone, Anžilių kaime, gyvenančio 49-erių A. Č. namus, atidarę užkabintas gyvenamojo namo duris, įsibrovė du nenustatyti asmenys. Vienas iš įsibrovėlių į virtuvėje stovėjusį vyrą paleido kibirą su vandeniu, kitas keletą kartų sudavė į veidą. Radę pinigų ir juos pagrobę, plėšikai iš namo pasišalino. Dėl šio nusikaltimo buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo.

Birželio 30-ąją Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjai po intensyvaus darbo sulaikė du nusikalstamos veikos padarymu įtariamus vyrus. To paties Anžilių kaimo gyventojai 31-erių M. K. ir 18-metis A. M. buvo uždaryti į Raseinių r. PK ilgalaikio sulaikymo patalpas. Teisti ir daug kartų už administracinius teisės pažeidimus bausti vyrai kaltės neneigė, bet sakė pas kaimyną ėją ne plėšti, o aiškintis santykių.

Birželio 29-osios vakare 20-metis V. S. Raseiniuose, Domininkonų gatvėje esančioje poilsio aikštelėje, pamatė girtaujančią trijulę. Kadangi ten buvo ir dvi iš matymo pažįstamos moterys, vaikinas prie jų prisėdo. Išgertuvių metu moterys atkreipė dėmesį į sugėrovo mobiliojo ryšio telefoną NOKIA ASHA 302. Grasindamos vaikiną sumušti, viena jų sugriebė jam už plaukų ir užvertė galvą, moterys reikalavo telefoną atiduoti. Bijodamas, kad grasinimai bus įvykdyti, V. S. telefoną atidavė. Gavusios, ko norėjo, grobikės pasišalino. Įvykio metu nukentėjusysis sužalojimų nepatyrė, į medikus nesikreipė.

Raseinių rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo, ieškomos įtariamosios. Birželio 30 d. nusikalstamos veikos padarymu įtariamos 39-erių E. A. ir 55-erių A. K. buvo sulaikytos ir uždarytos į Raseinių r. PK ilgalaikio sulaikymo patalpas.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.