Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

RASEINIŲ PARAPIJOS PRAŠYMAS (0)

2014-08-06 19:25 | Airinas Jermolajevas

2013-2Rugpjūčio 15 d. švenčiame Švč. Mergelės Marijos ėmimą į Dangų ( Žolinę ) taip pažymėdami nuostabų Dievo padarytą dalyką: Dievo Motina, pasibaigus jos žemiškajam gyvenimui buvo su kūnu ir siela paimta į Viešpaties šlovę.
Raseinių parapijos jaunimas ir floristė Kristina Beržeckienė ir šiais metais puoš Raseinių Lurdo koplytėlę, sudėliojant nuostabų Marijos paveikslą iš žiedų. Todėl labai prašome parapijiečių pasidalinti savo gėlių darželių žiedais ir žalumynais. Bendram darbui ir maldai jaunimas rinksis rugpjūčio 13 dieną ( trečiadienį ) 16 val., gėles kviečiame atnešti į bažnyčią ar Lurdo koplytėlę 12-13 dienomis. Tegul altorius Marijai visas bus nusėtas gėlėmis, kaip ir prieš daugelį metų likęs tuščias Jos kapas…

Tituliniai Raseinių parapijos Švč. M. Marijos Ėmimo į Dangų (Žolinės) atlaidai bus švenčiami rugpjūčio 15 dieną 12.30 val. ( kitos šv.Mišios tą dieną bus aukojamos 8 ir 10 val.)

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.