Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

RASEINIŲ PARAPIJOS PRAŠYMAS (0)

2015-08-06 21:57 | Airinas Jermolajevas

DSC04530Rugpjūčio 15 d. švęsime Švč. Mergelės Marijos ėmimo į Dangų – Žolinės – šventę.  Dėkojant Švč. Marijai už Jos malones ir nuolatinę globą, ir šiais metais puošime Lurdo koplytėlę, dėliojant iš gėlių paveikslą, bei bažnyčios altorius.  Maloniai prašome visų pasidalinti savo gėlių darželių žiedais ir žalumynais. Gėles prašome atnešti į bažnyčią rugpjūčio 12-13 dienomis. Tinka visos darželiuose žydinčios gėlės, ypač serenčiai, jurginai, ramunės, kardeliai ir t.t.  Prašom pasižvalgyti draugų, kaimynų ar artimųjų darželiuose…
Paveikslo puošimas vyks rugpjūčio 13 dieną, ketvirtadienį, 15 val. Norinčius prisidėti, ypač jaunimą, maloniai kviečiame.
Tegul altorius Marijai visas bus nusėtas gėlėmis, kaip ir prieš daugelį metų likęs tuščias Jos kapas. Kiekvienas žiedas Marijai bus padėka už Jos malones kiekvienam iš mūsų…

 

Tituliniai Raseinių parapijos Švč. M. Marijos Ėmimo į Dangų (Žolinės) atlaidai bus švenčiami rugpjūčio 15 dieną, šeštadienį, 12.30 val. 

Kitos šv.Mišios tą dieną bus aukojamos 8 ir 10 val. – sekmadienio tvarka.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.