Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

RASEINIŲ MIESTE PASKELBTOS NERŪKYMO ZONOS (2)

2014-05-20 10:43 | Arvydas Nekrošius
Žemėlapis: maps.google.lt

Žemėlapis: maps.google.lt

Rūkantieji nuo šiol nebegalės traukti dūmo Raseinių Maironio parke, Nepriklausomybės ir Žemaičio aikštėse. Gindama žmonių teises į sveiką aplinką bei siekdama sukurti darbo, poilsio ir gyvenamąją aplinką be tabako dūmų, šių metų balandžio 24 dieną Raseinių rajono savivaldybės taryba šias vietas paskelbė nerūkymo zonomis. Lietuvos Respublikos tabako kontrolės įstatymas numato, jog Savivaldybių tarybos turi teisę uždrausti rūkyti viešose (parkuose, skveruose ir kt.) ir kitose jų valdymo kompetencijai priklausančiose vietose. Draudimas įsigalios nuo 2014 m. birželio 1 d. Nerūkymo zonomis paskelbtose aikštėse ir parke bus pastatyti specialūs įspėjamieji ženklai. Jų nepaisyti besiruošiantiems raseiniečiams ar miesto svečiams policija primena, kad Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1851 straipsnio 1 dalyje už rūkymą vietose, kuriose pagal savivaldybių tarybų sprendimus draudžiama tai daryti, numatyta administracinė atsakomybė – įspėjimas arba bauda nuo dvidešimties iki penkiasdešimties litų.

Prašome ir raginame rūkančius Raseinių rajono gyventojus ir svečius laikytis šio Savivaldybės tarybos sprendimo nuostatų ir apsaugoti nerūkančiuosius nuo žalingų sveikatai tabako dūmų poveikio.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Raseinių rajono policijos komisariato
Organizacinės grupės specialistė
Giedrė Deveikienė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (2)


  1. IP:78.62.191.162

  2. IP:78.62.244.144

Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.