Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseinių liberalų sveikinimas su rugsėjo 1-ąja (0)

2014-09-01 08:43 | Arvydas Nekrošius

liberalai

Mieli Raseinių krašto mokytojai, studentai, moksleiviai ir jų tėveliai, nuoširdžiai sveikiname Jus su Mokslo ir žinių diena. Rugsėjo 1-oji viena nuostabiausių ir iškilmingiausių rudens švenčių, kada mokyklinis skambutis simboliškai pakviečia į pirmąją ar paskutinę klasę mokyklose ar gimnazijose, o studentus – į pirmąjį ar paskutinį kursą universitetuose bei kitose aukštosiose ar profesinėse mokyklose. Mokykla – tai mūsų asmeninio ir visuomeninio gyvenimo kelio prasminga pradžia. Tik atkakliai ir sistemingai mokydamiesi kiekvieną dieną galime sėkmingai įveikti visas šiame kelyje pasitaikančias kliūtis. Tik tokiu būdu mes galime pagilinti žinias ir pasiekti savus tikslus, o tada išdidžiai pasakyti AČIŪ savajai Mokyklai, saviems Mokytojams ir savo Tėveliams. Supraskime vieni kitus, padėkime vieni kitiems, kad mūsų Lietuva ir gimtasis Raseinių kraštas suklestėtų.

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Raseinių skyrius

geles

Kartu mes galime tikrai daugiau!
Vieningi galime mes viską!

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.