Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseinių krašto liberalai šventėje „Sveiks, svieteli margs“ (0)

2014-09-26 12:11 | Arvydas Nekrošius

liberalaiSusivieniję Raseinių krašto liberalai prieš kelias savaites Raseinių krašto gyventojams paskelbė politinę deklaraciją, kuria visus geros valios žmones kvietė jungtis į komandą dėl sveiko proto pergalių. Ir ką gi, šis kvietimas labai greitai pažangiausių savivaldybės gyventojų buvo šiltai priimtas – ką tik nuvilnijusios šventės „Sveiks, svieteli margs“ metu liberalų sąjūdžio gretos buvo vienos gausiausių iš visų politinių partijų ir visuomeninių judėjimų. Oranžinis draugų būrys renginyje buvo pastebimas ir visos šventinės eisenos miesto gatvėmis metu darniai skandavo šventinį šūkį:
-“Liberalai – tai jėga, kuri neišduoda niekada“.

Raseinių liberalai ir šį kartą įrodė, kad jie turi idėjų ir moka jas greitai įgyvendinti. Ir jauni, ir suaugę žmonės pamatė, kad Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Raseinių skyriaus nariai yra tikrai kietas riešutėlis. Malonu, kai raseiniškiai, šiluviškiai, ariogališkai, betygališkiai, girklaniškiai, vidukliškiai, nemakštiškiai, priėję prie liberalų sąjūdžio palapinės, mums dėkojo ir skatino nesustoti – eiti pasirinktu principingumo ir doros keliu, nors jis – tikrai sunkesnis ir ilgesnis.

Lietuvos Respublikos Liberalų Sąjūdžio Raseinių skyriaus būstinė interesantus priima Raseiniuose (Maironio g. 8 (III a., įėjimas iš kiemo pusės)) ir Ariogaloje (Vytauto g. 107).

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.