Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseinių krašte nuskambėjo liberalų sąskrydis „Laisvė veža“ (0)

2014-07-01 22:53 | Arvydas Nekrošius

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Praėjusį savaitgalį Palukščio dvare susirinko daugiau nei 1500 Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio narių bei jų draugų į kasmetinį sąskrydį. Šiais metais liberalai pasirinko šūkį „Laisvė veža“. Laisvės buvo per akis – liberalai trinktelėjo net tris dienas ir, aišku, ištęsėjo savo politinį pažadą oponentams. Stebėtis nėra ko, nes ši politinė partija narių amžiumi yra viena jauniausių mūsų politikos padangėje. Sąskrydžio programa buvo tikrai įdomi ir intensyvi: vyko sporto varžybos (krepšinio, futbolo, rankų lenkimo, šaškių, šachmatų), „protų kovos“, politinės diskusijos, partijos komitetų ir tarybos susirinkimai, neformalus bendravimas stovyklavietėse bei šokių aikštelėje.

DSCF3976

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais visus nustebino Raseinių liberalai. Kuo gi??? Stovyklaviete, išradingumu bei vaišingumu – kas ir dera šeimininkams. Renginys vyko kaime, tad ši tema ir vyravo raseiniečių stovykloje: kiemelis buvo aptvertas medine tvorele su liaudies drožinių motyvais, mediniai suolai suręsti ant šieno kūlių, šeimininkai apsirengę tautiniais rūbais su Lietuvos bajorų aprangos akcentais, stalai buvo nukloti tradiciniais patiekalais (sūriais, duona, gira), skambėjo gitaros, saksofono bei mušamų būgnų garsai. Buvo ir daugiau išskirtinių akcentų: Raseinių liberalų vėliava plazdėjo 4 m aukštyje, o svečių susižavėjimą kėlė ir nors maža, bet garsiai šaudanti patranka. Šeimininkų kiemelis neliko nepastebėtas tiek svečių iš Klaipėdos, Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Alytaus, Utenos, Joniškio, bet ir komisijos, kuri rinko šauniausią stovyklavietę. Raseinių liberalų stovyklavietė šauniausios rinkimuose užėmė garbingą III-iąją vietą. Ir žinome dėl ko. Ogi dėl to, kad savo sukurtą dainą atliko ne apie rinkimų komisiją, bet apie sėkmingiausius 2014-ųjų liberalus: Antaną Guogą, Petrą Auštrevičių bei Eligijų Masiulį, raginantį dirbti kartu. Trečia vieta ir saldus prizas iš Marijampolės raseiniečius „užvedė“, o ant scenos atliekamas šokis galėtų tapti ir metų atradimu. Nulipus nuo scenos prie raseiniečių į „traukinuką“ prisijungė ir kitų skyrių linksmieji liberalai – buvome kartu, pasak originalios dainos žodžių.

Laisvė veža akimirkos

Raseinių liberalų stovyklavietę aplankė visi lyderiai: partijos pirmininkas Eligijus Masiulis, europarlamentarai Antanas Guoga bei Petras Auštrevičius, Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, Gintaras Steponavičius, partijos atsakingasis sekretorius Raimondas Imbrasas bei daug daug kitų sveiko proto atstovų. Kai Petrui Auštrevičiui buvo įteiktas fotografijos rėmelis su originaliu tekstu ir atlikta daina apie europarlamentarą, jis buvo nustebęs. Bet kai Raseinių sk. pirmininkas Nerijus Jarilinas įteikė iš šimtamečio ąžuolo Valdo Kulišausko išdrožtą medinį metro ilgio šaukštą, jis apstulbo visiškai ir pasakė:
– „Būtinai šį šaukštą pasiimsiu į Briuselį ir parodysiu kitiems, kokiais šaukštais valgo lietuviai…“.

Laisvė veža akimirkos

Į svečius užėjus Antanui Guogai, jį pasitiko lietuvaitė Laima su tautiniu kostiumu ir pakvietė pašokti grojant gyvai muzikai (gitara grojo Albinas Stakauskas, saksofonu – Vladislovas Šimaitis, o būgnais trankė – Edgaras Juška ir Gediminas Olechnavičius). Nežinome, ar mūsų svetingumas, o gal skani gira paveikė svečius ir jei pradėjo nuoširdžiai kalbėti bei kviesti į svečius. O dabar jau mūsų laukia atsakomasis vizitas ir susitikimas Briuselyje. Ir tikrai Raseinių liberalai žino, kad Antanas Guoga bei Petras Auštrevičius ištęsės duotus pažadus. Jie visada tęsi savo pažadus – tęsi pažadus Lietuvai, kad čia gyventi būtų geriau.

Laisvė veža akimirkos

Partijos pirmininkas Eligijus Masiulis, turėdamas labai mažai laiko, irgi užsuko į svečius ir padrąsino mus eiti ir kurti drauge, nes kartu mes galime tikrai daugiau. Jis taip pat buvo apipiltas dovanomis, kurias matote nuotraukose. Smagu bendraminčių komandoje, smagu, kada sugebame ir konstruktyviai diskutuoti, aktyviai dirbti, ir kartu linksmintis. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Raseinių sk. pirmininkas Nerijus Jarilinas bei skyriaus taryba prašė nuoširdžiai padėkoti draugams ir pakviesti savivaldybės piliečius, kuriems ne tas pats, kas vyksta rajone, prisijungti prie sveiko proto komandos bei dirbti drauge.

Laisvė veža akimirkos

Laisvė veža akimirkos

Jurgis Medinis

Daugiau renginio akimirkų galite pasižiūrėti Liberalų Sąjūdžio Raseinių skyrius facebook paskyroje.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.