Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseinių hipodromo atidarymas – Gegužės 17 d. (0)

2014-04-02 15:15 | Arvydas Nekrošius

atidarymas

RENGINYS NUKELTAS Į BIRŽELIO 1 DIENĄ.

Užsienio šalių patirtis rodo, kad regionuose, kuriuose vystoma hipodromų infrastruktūra, padaugėja pramogų, kultūros renginių, lankytojų, atvykstančių į regioną ilgesniam nei vienos dienos terminui (nevienadienių lankytojų) skaičius. LR Ūkio ministerijos užsakymu 2008 m. parengtoje Lietuvos hipodromų plėtros studijoje Raseinių hipodromas įvardintas kaip vienas nedaugelio veikiantis ir vienas perspektyviausių. Projekto kaina daugiau kaip 4 mln. 440 tūkst. Lt iškurių mln. 167 tūkst. Lt finansuojama iš Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programos lėšų skirtų Ekologinio (pažintinio) turizmo, aktyvaus poilsio ir sveikatos gerinimo infrastruktūros kūrimui ir plėtrai.

Hipodromas yra palankioje geografinėje Lietuvos vietovėje – Lietuvos viduryje (įeina į Kauno – Lietuvos vidurio zoną). Raseinių hipodrome reguliariai organizuojamos lygiosios žirgų lenktynės, tačiau jo infrastruktūrai buvo būtinas atnaujinimas ir plėtra. Renovavus ir pertvarkius Raseinių hipodromą į I kat. lygiosioms žirgų lenktynėms organizuoti tinkamą hipodromą su papildoma infrastruktūra, čiatikimasi sukurti išskirtinį turistų traukos objektą Raseinių rajone.

Senasis Raseinių hipodromo žirgų bėgimo tako ilgis buvo 1050 m. Toks takas buvo per trumpas, siekiant organizuoti tarptautinio masto lygiąsias žirgų lenktynes, bendrą takų ilgį reikėjo ilginti iki ne mažiau 1600-2000 m. Tvarkant hipodromo infrastruktūrą, sutvarkytas teritorijos aptvėrimas, įrengta tako apšvietimo sistema. Įrengti 2 žirgų bėgimo takai po 1000 m, rekonstruotos tribūnos, padidinant žiūrovų skaičių iki 1534 vietų, sukurta kita hipodromo veiklai ir turistų patogumui būtina infrastruktūra. Hipodromas aprūpintas būtina spec. įranga. Taip pat rekonstruotos arklidės, įrengtas

 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.