Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

RASEINIŲ BENDRUOMENĖS PAREIGŪNĖ SUSITIKO SU ŠILUVOS SAUGIOS KAIMYNYSTĖS GRUPĖS NARIAIS (0)

2014-08-11 10:44 | Arvydas Nekrošius

saugi kaimynyste

Rugpjūčio 6-ąją Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio tyrėjas Arvydas Mikalauskas ir bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė susitiko su Raseinių rajone Šiluvos miestelyje įkurtos saugios kaimynystės grupės nariais ir Šiluvos seniūnu Juozu Šlepu.

Bendruomenės pareigūnė papasakojo apie savo veiklą, supažindino su kriminogenine situacija Raseinių rajone ir Šiluvos seniūnijoje. Atsižvelgdami į vagysčių ir kitokių nusikalstamų veikų nuosavybei augimo tendencijas bei siekdami užkirsti joms kelią, pareigūnai Šiluvos gyventojams davė įvairių patarimų, kaip apsaugoti savo turtą. Diskutuodami apie saugios gyvenamosios aplinkos kūrimą, susitikimo dalyviai vieningai sutarė – niekas geriau nepasirūpins savo gerove ir saugia gyvenamąja aplinka, kaip pats gyventojas. Juk policininko kiekviename kieme nepastatysi, jis gali tik padėti, pakonsultuoti, patarti. Bendruomenės pareigūnė ir Šiluvos seniūnijos teritoriją prižiūrintis apylinkės inspektorius ragino gyventojus aktyviai bendradarbiauti su policija, keistis aktualia informacija, nelikti abejingiems nusikaltimams ir nebijoti pranešti apie nerimą keliančias jaunuolių susibūrimo vietas, svetimus automobilius ar prie namų įtartinai besibūriuojančius žmones. Pareigūnai atsakė į klausytojus dominusius klausimus, negailėjo patarimų, pateikė įvairios prevencinės medžiagos, kurią šiluviškiai noriai priėmė ir pažadėjo ja pasidalinti su savo artimaisiais.

Nors saugios kaimynystės grupė Šiluvoje buvo įkurta 2013 metų rugsėjo mėnesį, tačiau informacinio stendo, liudijančio ją čia esant, jos nariai neturėjo. Visi susirinkusieji labai apsidžiaugė gavę jį iš bendruomenės pareigūnės rankų.

Artimiausiu metu informaciniai stendai bus pagaminti bei įteikti ir kitų saugių kaimynysčių grupių atstovams.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.