Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseiniškių gerumas pildo svajones (0)

2015-12-09 15:51 | Arvydas Nekrošius

rotari1

Įžiebta Raseinių miesto eglutė kartu įžiebė gerumo spindulius raseiniškių širdyse. Daugybė žmonių atsiliepė į Raseinių Rotary klubo kvietimą prisidėti prie prasmingos Romo svajonės išpildymo akcijos. Nuoširdaus dosnumo ir atjautos lydimi šventės dalyviai šildėsi stebuklinga kava, už kurią noriai aukojo devyniolikmečiui Romui, nuo gimimo visiškos judėjimo negalios prikaustytam prie vežimėlio. Jaunuolio svajonė įgyti vairuotojo teises, labiau integruotis į visuomenę, gyventi pilnavertį gyvenimą, įgyti daugiau savarankiškumo, kaip niekad arti išsipildymo. Vyrai ir moterys, senjorai ir vaikai, pasiturintys ir vargstantys sumetė į geraširdiškumo taurę 653,81 eurų, dar bemaž tiek pat pasiekė Romo sąskaitą.

rotari3

Žinia apie artėjančią svajonės išsipildymą nepaprastai nudžiugino Romą ir jo mamą. Jie sako, kad šis žmonių rūpestis ir gerumas užaugino didesnius gyvenimo sparnus, skatinančius irtis toliau ir neleidžiančius nenustoti. Romo ir jo mamos Albinos vardu sakome nuoširdų ačiū už Jūsų paramą ir palaikymą, už Jūsų kilnumą ir dosnumą.

Kiekvienas, net ir mažas darbelis, kiekvienas euras paaukotas kitam žmogui stiprina mus pačius. Padėdami žmonėms, kuriems likimas davė sunkesnius išbandymus nei mums patiems, pirmiausia padedame patys sau. Jau vien žinojimas, kad mus supantys žmonės bėdos akivaizdoje išties mums ranką, suteikia mums drąsos ir daro mūsų gyvenimą laimingesnį.

Rotary klubas nuoširdžiai dėkoja visiems raseiniškiams, prisidėjusiems prie neįtikėtinai sėkmingos gerumo akcijos ir kviečia prisijungti kitus, norinčius padėti atkakliam jaunuoliui. Savo auką galite tiesiogiai pervesti į Romo Žukausko asmeninę sąskaitą: Swedbank bankas, kodas 7300, a./s. LT85 7300 0101 3007 9212.

Raseinių Rotary klubas

rotary-raseiniai

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.