Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseiniškiai ir miesto svečiai minėjo Pasaulinę turizmo dieną (0)

2014-10-03 11:02 | Airinas Jermolajevas

Ekskursija „Pažinkime geriau Raseinių kraštą“ ir bardų koncertas Maironio tėviškėje
Saulėtą rugsėjo 27-ąją, minint Pasaulinę turizmo dieną, Turizmo informacijos centras kvietė raseiniškius ir miesto svečius į nemokamą ekskursiją „Pažinkime geriau Raseinių kraštą“.
Šeštadienio rytą, susirinkę prie Žemaičio paminklo, pajudėjome Palukščio dvaro link, kur mūsų laukė pasivaikščiojimas po dvaro teritoriją, apimančią ir dalį Kejėnų archeologinio komplekso. Ekskursantai turėjo galimybę išbandyti šaudymą arbaletu, strėlėmis. Po ekskursijos Rokynėje bei sportinių žaidimų, skanavome krosnyje keptą kugelį. Atgavę jėgas, pasistiprinę, pajudėjome į Ugionius, kur aplankėme bažnyčią, stebuklais garsėjantį šaltinėlį. Nuvykome ir į netoliese esantį Ročiškės piliakalnį, kuris dydžiu prilygsta Molavėnų piliakalnių kompleksui. Nuo piliakalnio atsiveria įspūdinga Dubysos panorama. Iš Ugionių pajudėjome Betygalos link, pasižvalgėme po miestelį, aplankėme Mikalojaus Daukšos ąžuolą. Nuvykę į Maslauskiškių vandens malūną, žvalgėmės malūno viduje, klausėmės pasakojimo, kaip anksčiau buvo malami grūdai, kur pilami ir laikomi miltai. Ekskursiją vainikavo Maironio tėviškės klėtyje vykęs bardų – Mindaugo Ancevičiaus ir Ąžuolo Paulausko dueto bei grupės „Atika“ lyderio Dariaus Žvirblio koncertas. Klėtyje skambėjo šiltos, lyriškos dainos, kurios švelniai skambėjo rudenėjančioje Maironio tėviškėje.
Aktyviai paminėję Pasaulinę turizmo dieną, raseiniškiai ir svečiai namo grįžo kupini įspūdžių ir geros nuotaikos. Dėkojame visiems, dalyvavusiems renginiuose. Iki kitų malonių susitikimų!

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.