Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Ramūnas Karbauskis: politiniame Kauno spektaklyje nedalyvausim (0)

2014-09-18 13:16 | Arvydas Nekrošius
Ramūnas Karbauskis

Ramūnas Karbauskis (LVŽS, Fotodiena)

Nors Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) dar netapo labai įtakinga Kauno miesto savivaldos dalimi, bet sparčiai didėjantis Kauno gyventojų palaikymas mūsų Sąjungai rinkimuose, mus įpareigoja aiškiai apibrėžti savo požiūrį į situaciją Kaune. Mes negalime nematyti didelių problemų Kauno valdyme, sprendžiant švietimo, kultūros, aplinkosaugos, komunalinius bei kitus klausimus, tačiau niekaip nesuprantame, kaip tą situaciją gali pagerinti valdžios keitimas likus keliems mėnesiams iki savivaldos rinkimų. Juolab, į valdžią veržiasi tie, kurie tą valdžią jau turėjo, o pasigirti sėkmingu miesto valdymu praeityje jie taip pat negali. Matome politinių grupių kovą už geresnę poziciją prieš artėjančius rinkimus ir visiškai jokio rūpesčio Kauno gyventojų gerove.

Nedalyvausime šiame politiniame spektaklyje. Mūsų atstovas Kauno miesto Taryboje už miesto vadovų interpeliaciją nebalsuos. Suprantame, jog Kauno gyventojams jau nelengva patikėti, jog miesto valdžia gali rūpintis ne savo, o jų gerove, bet rinktis reikės, tad sakome dabartinei Kauno valdžiai ir opozicijai – baikite elgtis kaip vaikai smėlio dėžėje, nes Kauno miesto gyventojai artėjančiuose savivaldos rinkimuose nurašys Jus į istorijos šiukšlyną… Vis dar turite žmonių duotą pasitikėjimo mandatą, tad dirbkite jų naudai ir gerovei, o ne savo pačių ambicijų ir interesų tenkinimui.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.