Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Rajone lankėsi Danijos labdaros paramos fondo atstovai (0)

2014-06-19 09:12 | Airinas Jermolajevas

AkimirkaVakar vieno Danijos paramos-labdaros fondo vadovai ir grupė senjorų lankėsi Raseinių rajone. Kaip sakė svečius lydinti Danijoje trejus metus gyvenanti Edita Tavorienė, Danijos labdaros fondo darbuotojai ir savanoriai yra paskyrę dalį savo gyvenimo savanoriškai veiklai, jie negailėdami savo laiko, energijos renka labdarą, organizuoja, kad galėtų padėti sunkiau gyvenantiems kitų šalių gyventojams.

Mūsų rajoną danai pasirinko neatsitiktinai – gruodžio mėnesį į Lietuvą jie buvo atsiuntę labdaros, kurios nemaža dalis atiteko mūsų rajono gyventojams. Danų vizitą mūsų rajone organizavo Ramonų kaimo bendruomenės pirmininkė, „Pagalba daiktais“ fondo kuratorė Dalytė Raudonienė. Svečiai pirmiausiai apsilankė Šiluvoje, po to Raseinių rajono savivaldybės posėdžių salėje juos priėmė, pasveikino ir padėkojo už paramą mūsų rajonui administracijos direktorius Jonas Kurlavičius. Danijos atstovai vėliau apsilankė Raseinių specialiojoje mokykloje, VšĮ Raseinių dienos centre „Vilties takas“, Ramonų kaimo bendruomenėje. Susipažinę su šių įstaigų veikla, apžiūrėję patalpas, danai padovanojo knygelių, rūbų vaikams, žaislų, lego, rašymo priemonių.
Vėliau kaimo turizmo sodyboje „Rokynė“ vyko susitikimas su savanoriais, raseiniškiai svečiams iš Danijos prisiminimui įteikė Ramonų kaimo bendruomenės narių pagamintas vaško žvakes. Tikimės, kad danams mūsų rajonas ir jame sutikti žmonės paliko gerą įspūdį ir toliau tęsis jų paramos-labdaros fondo ir raseiniškių bendradarbiavimas.

Loreta Sirvidienė,
Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyr. specialistė 

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.