Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Pustykim, vyrai, dalgelius (0)

2014-06-16 17:34 | Airinas Jermolajevas

Šienapjūtės, pirmosios pradalgės šventė sukvietė mažus ir didelių į Žaiginio miestelį. Oras buvo rudeniškas, bet svečiai neišsigando. Šventę pradėjo šv. Antano atlaidais kurios vyko šv. Antano Paduviečio bažnyčioje iš po atlaidų darnia eisena visi kartu žygiavome į Žaiginio P.Šivickio pagrindinės mokyklos stadioną. Šventės pradžioje kunigas pašventino Žaiginio scena ,kad ji būtu naudojama reikiamu tikslu ir kad joje būtų saugu pasirodymų metu. Šventėje dalyvavo meno ir saviveiklininkų kolektyvai iš visos Lietuvos. Atvyko svečiai iš Alytaus, Panevėžio, mūsų rajono aplinkiniai šiluviškiai, žaiginiškiai, norgėliškiai. Šienapjūtės  pradžią pradėjo LR Seimo narys Edmundas Jonyla su LR Seimo nariu Darium Ulicku. LR Seimo narys E.Jonyla šios šventės niekada nepraleidžia, o atidaryti šienapjūtės sezoną tam teko jau antrą kart, tad sekėsi kur kas geriau nei pernai. LR Seimo narys Darius Ulickas šienapjūtės pradžią atidaro pirmą kartą ir sakė dalgį laiko tik prieš 10-metų bet dešimties metų pertraukoje dar visai neblogai nušienavo, moteriškės juokavo jog dabar turės ką samdyti į šienavimo talką. Šventėje vyko šienavimo ir dalgio plakimo varžytuvės, šienapjūtės valgių ragavimas, sportinės rungtys.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.