Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Projektas „Atrask save“ Raseinių rajone į veiklas įtraukia vis daugiau jaunuolių (0)

2017-06-05 18:21 | krastietis.lt

2017 metų gegužės 29 dieną Všį Raseinių socialinių paslaugų centre, socialinėms darbuotojoms dirbančioms su rizikos šeimomis, buvo pristatytas projektas „Atrask save“. Pristatymą organizavo Raseinių rajono kultūros centro, Vietos JGI koordinatorė, Vaida Marcinkutė. Tikslas – supažindinti Raseinių rajono socialines darbuotojas su projekto veikla, uždaviniais ir rezultatais. Projekto pristatyme dalyvavo socialinės darbuotojos ir VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus vyresnioji socialinė darbuotoja Rasa Mockevičienė.

Pristatymo metu paminėtas pagrindinis projekto tikslas – suteikti jaunuoliams aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į tai kokį pasiūlymą pageidauja gauti: dirbti, mokytis ar atlikti praktiką. Šios paslaugos yra suteikiamos pagal individualius kiekvieno jauno žmogaus poreikius, taikant įvairias darbo su jaunimu formas bei neformaliojo ugdymo metodus, didžiausią dėmesį skiriant individualiam darbui.

Išvardintos visos teikiamos paslaugos: vaiko minimalios priežiūros paslaugos; pagalbos pažįstant save paslaugos; socialinių ir gyvenimo įgūdžių paslaugos; motyvavimo paslaugos; informavimo ir konsultavimo paslaugos apie jauno žmogaus galimybes; įtraukimo į visuomenei naudingą veiklą paslaugos; tarpininkavimo su švietimo įstaigomis paslaugos; savanorystės organizavimas; tarpininkavimo su TDB paslaugos.

Pristatymo metu buvo užmegzti svarbūs kontaktai su asmenimis kurie turi ryšį su NEET jaunuoliais ir gali juos nukreipti Vietos JGI kordinatorei.

Pateikti rezultatai: įtraukta NEET jaunuolių į projektą – 68 iš jų atitiko dalyvio kriterijus – 64. Iš 64 NEET jaunuolių pradėjo dirbti bei mokytis – 14, atliko savanorystę 3 jaunuoliai.

Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšų.

info_raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.