Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Prie Sujainių tvenkinio nuaidėjo VII-oji respublikinė šlagerių šventė „Skinsiu raudoną rožę“ (0)

2019-09-03 10:27 | Gitana Martinavičienė
https://roundcube.serveriai.lt/?_task=mail&_framed=1&_action=get&_mbox=INBOX&_uid=503&_part=7&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

Rugpjūčio 25 d. prie Sujainių tvenkinio nuaidėjo VII-oji respublikinė šlagerių šventė „Skinsiu raudoną rožę“. Ilgai lauktas renginys sukvietė nemažą būrį žiūrovų bei dalyvių, netrūko įvairiausių pramogų, edukacinių užsiėmimų.

Šventėje dalyvavo komanda iš „Prisijungusi Lietuva“. Šventės svečiai ir dalyviai galėjo dalyvauti žaidime „Išmanusis laimės ratas“. Visi buvo kviečiami sukti laimės ratą ir atsakyti į klausimą apie internetą, saugų elgesį jame ir skaitmeninį raštingumą. Klausimai buvo smagūs ir lengvi. 

Įsikūrusiame Raseinių M.Martinaičio viešosios bibliotekos Sujainių filialo kiemelyje visų laukė bibliotekininkė Danelija Laurinavičiūtė. Puiki edukacinių užsiėmimų organizatorė, nestokodama kūrybinių minčių ir idėjų, sudomino tiek jaunus, tiek ir vyresnio amžiaus užsukusius svečius. Aplankę edukacinius kiemelius dėmesys krypo į puikius, linksmai nusiteikusius šokėjus ir dainininkus.

https://roundcube.serveriai.lt/?_task=mail&_framed=1&_action=get&_mbox=INBOX&_uid=503&_part=11&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

Šeimyninių duetų ir liaudiškos muzikos šokių kolektyvų pasirodymų programoje dalyvavo Raseinių rajono kultūros centrų duetai: šeimyninis mamos Vaidos ir dukters Elizos bei Kamilės ir Elizos duetai iš Paliepių (vadovė V. Aputytė), šeimyninis mamos Vilijos ir dukters Gabijos duetas iš Ariogalos (vadovė R. Aleksiejienė), šeimyninis mamos Jolitos ir dukters Erikos duetas iš Berteškių (vadovė J. Lukonaitienė), Adrijos Šatkauskaitės ir Elijaus Švitinsko duetas, kurį paruošė Adrijos mama Inga Šatkauskienė. Trankiais šokiais visus susirinkusius džiugino Raseinių rajono kultūros centro šokių kolektyvai: tautinių šokių kolektyvas „Raskila“ ir tautinių šokių kolektyvas „Aušrinė“ iš Šiluvos (vadovė M. Urniežienė) bei liaudiškų šokių kolektyvas „Sugrįžki jaunyste“ (vadovė O. Babonienė). Šeimyninių duetų ir liaudiškos muzikos šokių kolektyvų pasirodymų programą užbaigė RRKC Gėluvoje mergaičių ansamblis (vadovė R. Andriuškevičienė) ir RRKC Sujainiuose moterų šokių kolektyvas „Banga“ (vadovė L. Balserienė).

Kasmet vykstanti šlagerių šventė „Skinsiu raudoną rožę“ sulaukia kaskart vis daugiau žiūrovų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Džiugu matyti daug garbių svečių atvykusių į mūsų mielą ir gražų kampelį prie Sujainių tvenkinio. Renginyje dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis,  Raseinių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, Lietuvos Respublikos Seimo narė Vida Ačienė, Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojo Arvydo Nekrošiaus padėjėjai Skaidrutė Žuvelaitienė ir Algimantas Mielinis, Raseinių rajono savivaldybės tarybos nariai: Jūratė Garliauskienė, Aldona Ona Radčenko, Antanas Kilčauskas, Jonas Vazgys.

https://roundcube.serveriai.lt/?_task=mail&_framed=1&_action=get&_mbox=INBOX&_uid=503&_part=13&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

Po trumpos pertraukėlės prasidėjo respublikinės šlagerių šventės „Skinsiu raudoną rožę“ vokalinių ansamblių pasirodymai. Kasmetiniai renginio vedantieji Rasa Šebelskienė ir Bronius Stonys kvietė ansambliečius atlikti melodingas, senosios estrados dainas. Šventė prasidėjo tradiciniu, RRKC Sujainiuose moterų šokių kolektyvo „Banga“ (vadovė L. Balserienė) šokiu „Skinsiu raudoną rožę“. Skambias dainas dovanojo Raseinių rajono kultūros centrų vokaliniai ansambliai: „Gėluvos gaida“ (vadovė R. Andriuškevičienė), Sujainių mišrus vokalinis ansamblis „Šypsena“ ir moterų vokalinis ansamblis ,,Vijūnė“ iš Viduklės (vadovė L. Matelienė), moterų vokalinis ansamblis „Aušrinė“ iš Gruzdiškės (vadovė J. Lukonaitienė), Eligijos ir Remigijaus duetas bei šeimyninis tėčio Andriaus ir dukros Barboros duetas iš Nemakščių (vadovas R. Laugalis). Duetų pasirodymą papildė Nemakščių moterų šokių kolektyvas (vadovės L. Andrulienė ir Ž. Lembutienė). Į šventę atvyko ir iš kitų miestų vokaliniai ansambliai: Kražių Motiejaus Kazimiero Sarbievijaus kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Šėlsmas“ (vadovas A. Bartkevičius), Joniškio ligoninės vokalinis ansamblis „Salvia“ (vadovė I.Buožiuvienė), Tauragės kultūros centro vokalinė grupė ir Tauragės kultūros centro mišrus vokalinis ansamblis „Dar pabūkim“ (vadovas A. Rakevičius), Šakių rajono Kriūkų mokyklos daugiafunkcio centro moterų vokalinis ansamblis „Dorė“ (vadovė A. Ubartaitė), Kybartų kultūros centro Pajevonio moterų vokalinis ansamblis „Aušrinė“ (vadovė I. Menčinskienė), Jonavos kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Presto“ (vadovė S. Maslauskaitė). Džiugu, kad pagal šlagerių muziką yra statomi ir šokiai, kuriuos šoko RRKC šokių kolektyvas „Nuotaika“ ir RRKC Norgėluose šokių kolektyvas „Šypsena“ (vadovė A. Jukilaitienė). Nuskambėjus finalinei dainai prasidėjo vakaro programa, kurioje šlagerių dainas dainavo solistė Regvita Garšvaitė kartu su Lina Urniežiūte. VII-oji respublikinė šlagerių šventė „Skinsiu raudoną rožę“ pasibaigė Laimos Žemaitytės ir grupės „Lietuvaičiai“ koncertine programa. O įspūdingi fejerverkai tarsi sakė, kad šventė baigėsi ir vėl visi susitiksime kitais metais.

https://roundcube.serveriai.lt/?_task=mail&_framed=1&_action=get&_mbox=INBOX&_uid=503&_part=6&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

Organizatoriai dėkoja respublikinės šlagerių šventės „Skinsiu raudoną rožę“ globėjai Raseinių rajono savivaldybei, informaciniams rėmėjams: savaitraščiui „Alio, Raseiniai“ bei internetiniams portalams www.manoraseiniai.lt, www.sujainiai.lt,  www.raseiniunaujienos.lt, www.krastietis.lt, www.raseiniaitv.lt, „Rastelevizijai“, „Renginiai Raseiniuose“ „Raseiniškiai“, „Raseinių naujienos“; Airinui Jermolajevui, Vytaliui Judickui, Pranui Laurinavičiui, Jonui Vazgiui; UAB „Litspin“ direktoriui Kęstučiui Žilinskui, UAB „Siglivita“ ir direktorei Linai Kuzmarskienei, UAB „Izora“ direktoriui Edmundui Čėsnai, UAB „Dudaudis“ bei vadovams Rimai ir Virginijui Pukinams,  MB „Pas Justą“ ir direktoriui Justui Dargevičiui, KB „Raseinių Prekyba“  ir direktorei Reginai Vizgirdienei, IĮ „Vasiukai“ ir direktoriui Giedriui Rudžianskui. Nuoširdi padėka rėmėjams už įspūdingus šventės fejerverkus.

Už geranorišką pagalbą dėkojame Raseinių rajono kultūros centro darbuotojams: garso operatoriui Domantui Valinčiui, šviesos operatoriui Nerijui Guntarskiui, garso operatoriaus padėjėjui Vytautui Kasparavičiui, įrašų studijos vadovui Raimundui Tarvydui, kasmetinei renginio scenografei Janinai Marijai Šiuipienei. Nuoširdų Ačiū tariame savo svariu indėliu prisidėjusiems prie renginio pasiruošimo: Vincui Šebelskiui, Virginijui Vaičikauskui, Jonui Volfai, Arvydui Šaukliui, Jonui Gurgždaičiui bei Virginijui Užmedzkui. Už skanius sūrius dėkojame Domutei Stonienei, puikioms šeimininkėms ir visiems padėjusiems prie šios šventės organizavimo.

Rita Visockienė
RRKC Sujainiuose kultūrinių renginių organizatorė

https://roundcube.serveriai.lt/?_task=mail&_framed=1&_action=get&_mbox=INBOX&_uid=503&_part=14&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

A. Jermolajevo, P. Laurinavičiaus, J. Vazgio ir K. Užemecko nuotraukos

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.