Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Prezidentūra pagerbė daugiavaikę motiną (0)

2014-05-05 15:45 | Arvydas Nekrošius

 Kotryna Birutė Reimerienė

Raseinių rajono savivaldybėn atvyko Prezidentūros kancleris Giedrius Krasauskas ir Prezidentūros Personalo skyriaus vedėja Gražina Urbonienė, kurių misija – pagerbti raseiniškę Kotryną Birutę Reimerienę ir įteikti jai ordiną už nuopelnus Lietuvai.

Kotryna Birutė Reimerienė pagimdė 10 vaikų, visus užaugino dorais žmonėmis ir piliečiais, gerbiančiais tėvus ir vienas kitą. Tėvai stengėsi, kad vaikai siektų išsilavinimo ir visomis išgalėmis sudarė sąlygas jiems mokytis. K. B. Reimerienė, sulaukusi garbaus amžiaus, didžiuojasi savo vaikais, džiaugiasi pelnyta jų meile, pagarba ir rūpesčiu.

Kotryna Birutė Reimerienė itin žino vargo skonį, nes du kartus tapo našle. Kai pirmasis jos vyras dingo be žinios, ji liko su trim vaikais. Ištekėjusi už Bronislovo Reimerio susilaukė dar septynių vaikų. Kai vyras Bronislovas mirė, jauniausiai dukrai buvo tik pusė metukų. „Visi Kotrynos Birutės vaikai įsitvirtino gyvenime bei savo pasirinktoje profesinėje srityje. Sukūrė savo šeimas, kuriose gerbia ir puoselėja doros lietuviškos šeimos vertybes ir tradicijas. Kotrynos Birutės Reimerienės šeima gali būti rodoma pavyzdžiu visos Lietuvos šeimoms, kaip paskata ir įrodymas, kad dora daugiavaikė šeima – tai nuostabi gyvybės versmė, trykštanti meile, pagarba, tolerancija, tvirtybe, neišsenkančiomis galimybėmis bei atrama vienas kitam ir varge, ir džiaugsme. Apžvelgdami šios šeimos ir jos kiekvieno nario gyvenimo istoriją galime viltis ir tikėti, kad tokių stiprių šeimų pagrindu bus kuriama Lietuvos ateitis“,- rašo Raseinių miesto seniūnija savo teikime apdovanojimui.

K. B. Reimerienę sveikino ir Raseinių rajono savivaldybės meras Algimantas Mielinis, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Alfredas Brauklys, Raseinių miesto seniūnas Jonas Elzbergas. Svečiai iš Prezidentūros sakė, kad daugumai motinų tokie apdovanojimai Motinos dienos proga yra įteikiami pačioje Prezidentūroje ir šią gražią misiją atlieka pati šalies Prezidentė, tačiau tais atvejais, kai motinoms dėl amžiaus, dėl jų sveikatos būklės Pezidentūra tampa per toli, patys Prezidentūros atstovai atvyksta pas motinas. K. B. Reimerienę atsiimti apdovanojimo atlydėjo jos dukra.

 Kotryna Birutė Reimerienė

 Kotryna Birutė Reimerienė

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.