Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Prevencijos poskyrio viršininkas Darius Jonaitis susitiko su Raseinių rajono Ariogalos gyventojais (0)

2014-03-06 10:06 | Arvydas Nekrošius

Darius_Jonaitis

Kovo 4-ąją Šiaulių apskrities policijos Raseinių rajono komisariato Prevencijos poskyrio viršininkas Darius Jonaitis susitiko su Raseinių rajono Ariogalos gyventojais.

Susitikimo metu Prevencijos poskyrio viršininkas papasakojo apie pastaruoju metu labiausiai sukčių naudojamus apgaulės būdus, paaiškino gyventojams apie telefoninių ir kitų sukčių spendžiamų pinklių pavojus. Įspėjo būti itin dėmesingus, nes telefoniniai sukčiai įvairiausiais būdais stengiasi iš gyventojų išvilioti pinigus arba informaciją, susijusią su konfidencialiais asmens elektroninės bankininkystės duomenimis. Jis patarė būti atidesniais ir šių duomenų neatskleisti nepažįstamiems asmenims. Akcentavo, kad policijos bei kitų tarnybų pareigūnai, paskambinę telefonu, nereikalauja perduoti grynųjų pinigų, pasakyti elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenų ar atlikti kitų bankinių operacijų. Apie sukčiavimo būdus D. Jonaitis prašė informuoti senyvus giminaičius, pažįstamus, kaimynus. Kad gyventojai patarimų nepamirštų, jiems buvo padalinti lankstinukai su informacija, kaip apsisaugoti nuo telefoninių sukčių, nuo vagišių, užpuolikų ir kaip saugiai elgtis gatvėje.

Įvertinęs vagysčių, plėšimų ir kitokių nusikalstamų veikų nuosavybei augimo tendencijas Ariogaloje, Prevencijos poskyrio viršininkas paragino gyventojus burtis į saugios kaimynystės grupes. Susirinkusiesiems jis priminė, kad saugiai jaustis bus galima tada, kai patys žmonės nebus abejingi ir aktyviai įsitrauks į kovą su nusikalstamumu. Pareigūnas Ariogalos gyventojus supažindino su prevencine programa „Saugią aplinką kurkime kartu“, jos tikslais bei uždaviniais, diskutavo apie jos privalumus, saugios aplinkos kūrimo svarbą. Taip pat jis paaiškino, kaip turėtų vykti bendradarbiavimas tarp saugią kaimynystę įtvirtinusių gyventojų ir policijos pareigūnų.

Susitikimo pabaigoje Ariogalos gyventojai apsisprendė įkurti saugios kaimynystės grupę ir jos pirmininku išrinko Lionginą Alfredą Masaitį bei pasirašė bendradarbiavimo su policija sutartį. Ariogališkiams D. Jonaitis įteikė metodinę medžiagą apie saugios aplinkos kūrimą ir pažadėjo su bendruomene glaudžiai bendradarbiauti bei teikti visokeriopą pagalbą ir informaciją.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.