Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Prevencijos poskyrio viršininkas Darius Jonaitis susitiko su Raseinių miesto seniūnijos seniūnaičiais (0)

2014-04-11 13:34 | Arvydas Nekrošius

policija

Balandžio 10-ąją Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio viršininkas Darius Jonaitis susitiko su Raseinių miesto seniūnijos seniūnaičiais ir seniūnu Jonu Elzbergu.

Susirinkusiuosius jis supažindino su komisariato veikla, darbo rezultatais, uždaviniais, kriminogenine situacija Raseinių mieste ir rajone, ragino seniūnaičius savo aptarnaujamose teritorijose burti gyventojus į saugios kaimynystės grupes, akcentavo jos privalumus bei įtaką gyventojų saugumui.

Seniūnaičiai aktyviai bendravo su policijos pareigūnu, uždavė daug jiems aktualių klausimų dėl nedrausmingo jaunimo, neatsakingai prižiūrimų gyvūnų, prašė patarti, kaip elgtis vienokioje ar kitokioje situacijoje.

Susitikimo pabaigoje buvo išdalinti informaciniai lankstinukai apie saugų elgesį gatvėje, apsaugą nuo vagysčių, sukčiavimo būdus.

Susitikimas davė abipusę naudą: pasidalinta vertinga informacija, sutarta aktyviai bendradarbiauti, keistis aktualia informacija, galinčia padėti policijos pareigūnams užkirsti kelią teisės pažeidimams, nusikalstamoms veikoms, padėti nustatyti teisės pažeidimus padariusius asmenis ir juos patraukti atsakomybėn.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.