Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Pramedžiavos „Rudens dainų pynė“ (0)

2019-10-18 10:30 | Gitana Martinavičienė

Kaip gerai, kad žmonės gali ir laukus gražiai apsėt
Ir subėgę po darbelių, vakaronėj pailsėt..

O kad subėgo, tai tikrai matyt buvo dėl ko…

Darganotas ir lietingas spalio 12 dienos oras niekam nesutrukdė atvykti į Pramedžiavos kaimų bendruomenės šventę „Rudens dainų pynė“. Susirinko daug vietinių gyventojų ir svečių. Labai maloniai nustebino gerbiamo Seimo pirmininko pavaduotojo Arvydo Nekrošiaus ir jo padėjėjos Skaidrutės Žuvelaitienės apsilankymas. Džiugu buvo klausytis mūsų kraštietės, tarybos narės Aldonos Radčenko nuotaikingo pasakojimo ir jos kurtų eilių apie gimtą Pramedžiavos kraštą. Sveikinimo ir gražius žodžius apie mūsų bendruomenės žmones tarė Girkalnio seniūnė Justina Šaulienė, bendruomenės „Girkalnis“ atstovai Janina ir Vladas Aleksandrovai, Girkalnio miestelio bibliotekininkė, kraštotyrininkė Virginija Šileikienė.

Renginys, kaip ir kiekvieną rudenį, buvo skirtas padarytiems darbams aptarti, pasikalbėti, palinguoti, paniūniuoti skambant kaimo kapelos „Alksna“ ir moterų vokalinio ansamblio dainoms.

Pristačius nuveiktus darbus, atėjo eilė svarbiausiam akcentui – buvusios Pramedžiavos pagrindinės mokyklos patalpose įkurto krašto muziejaus „Grinčia“ atidarymui. „Grinčios“ įkūrėjai – ilgamečiai buvusios Pramedžiavos mokyklos pedagogai Vidutė ir Jonas Vaičaičiai, papasakojo kaip kilo idėja, kaip sekėsi kurti muziejų, paminėjo ir apdovanojo visus, kurie prisidėjo savo eksponatais prie „Grinčios“ muziejaus ekspozicijos užpildymo.

Po muziejaus atidarymo ir apžiūrėjimo, visi ilgai sėdėjo, kalbėjosi, vaišinosi skaniu bulvių plokštainiu ir kitomis vaišėmis, lingavo bei sukosi grojamų kapelos dainų ritmu…

Už finansinę  pagalbą rengiant renginį, tariame ačiū Raseinių rajono savivaldybės administracijai, Kaimo plėtros komitetui, Girkalnio seniūnijai, Raseinių rajono kultūros centrui ir Pramedžiavos kaimų bendruomenei.

Kristina Vilkaitienė
Pramedžiavos kaimų bendruomenės valdybos narė

Linos Jašauskienės nuotraukos

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.