Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Policijos veiklos rezultatų aptarimas Raseiniuose (0)

2016-02-17 12:56 | Arvydas Nekrošius

Vasario 12-ąją Raseinių rajono kultūros centre vyko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato 2015 metų veiklos rezultatų aptarimas. Susirinkime dalyvavo Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Edvardas Šileris, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas ir jo pavaduotojas Ramūnas Sarapas, Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai ir darbuotojai, LR Seimo narys Edmindas Jonyla, Savivaldybės meras, tarybos nariai, seniūnai, gausiai dalyvavo bendruomenės nariai, polocijos rėmėjai, saugių kaimynysčių grupių atstovai, žiniasklaida.

Laikinai einantis viršininko pareigas Artūras Košikas 2015 metų veiklos rezultatus pristatė neįprastai – filmu, atspindinčiu policijos veiklos kasdienybę, kuriame užfiksuoti nusikaltėlių persekiojimo, nusikaltimo vietos apžiūros, pagalbos teikimo gyventojams ir policijos bendravimo su visuomene epizodai. Kreipdamasis į susirinkusius, Artūras Košikas paprašė daugiau visuomenės atsakingumo ir bendravimo su policija teikiant informaciją apie teisės pažeidimus, nusikaltimų aplinkybes, nelikti abejingais, nes tik bendrai galima kovoti su nusikaltėliais ir kurti saugią aplinką bendruomenėje.

Vėliau buvo pristatytas Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos sukurtas filmas apie policijos gaires, apie jau pradėtus vykdyti ir planuojamus policijos pokyčius ir reformas, kurių pagrindinis tikslas gerinti policijos visuomenei teikiamų paslaugų kokybę.

Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Edvardas Šileris plačiau pakomentavo pokyčių ir reformų tikslus ir esmę, jau nuveiktus policijos sistemos optimizavimo darbus, policijos pareigūnų darbo ir geresnio finansinio atlygio už jį perspektyvas, atsakomybės didinimo bei profesinio augimo tendencijas.

Rimantas Bobinas pabrėžė, kad 2015 metais, Raseinių rajono policijos komisariatas pasiekė gerų rezultatų. Nuo balandžio mėnesio pradėtas vykdyti eksperimentas, kurio metu keitėsi policijos darbo organizavimas, sujungiant Viešosios ir Kriminalines policijos skyrius. Raseinių rajono policijos komisariatas tapo pionieriais ir susidorojo su jiems pavestu uždaviniu. Eksperimentas vykdytas sėkmingai, planuojama, kad Raseinių rajono komisariato pavyzdžiu palaipsniui ims sekti visi Lietuvos policijos komisariatai.

Seimo narys Edmundas Jonyla ir Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius padėkojo pareigūnams už atliktą darbą, pasidžiaugė dėl sėkmingų pokyčių ir siekio tobulėti, bei išsakė daug šiltų žodžių buvusiam Raseinių rajono policijos komisariato viršininkui Kęstučiui Užemeckui.

Ilgižių kaimo bendruomenės pirmininkė Raseinių rajono bendruomenių asociacijos vardu padėkojo pareigūnams už bendravimą ir bendradarbiavimą, ypač bendruomenės pareigūnams Dariui Jonaičiui ir Giedrei Deveikienei, kurie dalyvauja bendruomenių renginiuose, vykstančiuose po darbo valandų ir savaitgaliais, niekuomet neatsisakydami padėti.

Susirinkimo pabaigoje Artūras Košikas atsakė į gyventojų klausimus, gautus elektroniniu paštu, pasidžiaugė, kad šią penktadienio popietę ataskaitinio susirinkimo salė pilna ir Raseinių savivaldybės gyventojai yra aktyvūs, palaikantys policijos veiklą ir neabejingi saugiai aplinkai.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.