Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Policijos prigriebti ariogalos mušeikos gailisi dėl savo poelgių (0)

2014-05-29 12:18 | Arvydas Nekrošius

Gegužės 25-ąją Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato budėtojas iš Raseinių ligoninės gavo pranešimą, jog dėl sumušimų kreipėsi 19-metis V. K. Atvykusiems policijos pareigūnams vaikinas sakė, jog tą vakarą, apie 18.45 val., Raseinių rajono, Ariogalos seniūnijos, Butkiškės kaime jį girtą, suduodamas į įvairias kūno vietas, sumušė iš matymo pažįstamas asmuo.

Dėl viešosios tvarkos pažeidimo Raseinių rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai greit išsiaiškino mušeikas.

Tiriant įvykio aplinkybes paaiškėjo, jog V. K. buvo sumuštas dėl to, jog eidamas pro šalį neva užkabino ir įžeidinėjo grupelę prie parduotuvės stovinčių jaunuolių. Tuomet vienam vaikinui – 18-mečiui R. R. – „užvirė kraujas“. Jis įžeidinėtoją „pamokė“: trinktelėjo ranka į veidą, o kai šis parkrito, tris kartus spyrė į nugarą. Smurtauti jam padėjo ir 24-erių A. M. Pažįstamą nuo mušeikų ginti stojusiam D. K. irgi kliuvo. Jam R. R. vieną kartą ranka smogė į veidą, o A. M., spirdamas koja į klubą, sudaužė kelnių kišenėje buvusį mobilaus ryšio telefoną.

Nusikalstamą veiką įvykdžiusių vyriškių laukia teismas.

Kitą pranešimą apie viešosios tvarkos pranešimą Raseinių rajono policijos pareigūnai fiksavo gegužės 26 –osios vakarą. 21.20 val. Raseinių rajone, Ariogaloje, Žemaičių gatvėje, 19–metį M. B., suduodamas rankomis tris kartus į veidą, sumušė iš matymo pažįstamas asmuo. Nukentėjusysis dėl patirtų sužalojimų į gydymo įstaigą nesikreipė.

Kriminalinės policijos pareigūnai greit surado M. B. skriaudėją. Ariogalos seniūnijoje gyvenantis aštuoniolikmetis M. M. paaiškino, jog M. B. sumušė kilus tarpusavio konfliktui dėl to, kad pastarasis anksčiau buvo apgadinęs jo automobilį. Policijai pažįstamiems Ariogalos seniūnijos gyventojams M. M., R. R. ir A. M. dėl viešosios tvarkos pažeidimo pareikšti įtarimai.

Mušeikos dėl savo poelgių labai gailisi, pažadėjo su nukentėjusiaisiais susitaikyti ir atlyginti padarytą žalą.

Raseinių rajono kriminalinės policijos tyrėjai, glaudžiai bendradarbiaudami su prokuratūra ir teismu, sieks šiuos ikiteisminius tyrimus baigti pagreitinto proceso tvarka ir po kelių dienų bylas atiduoti Raseinių rajono apylinkės teismui.

Raseinių rajono policijos komisariatas skiria ir toliau skirs ypatingą dėmesį nusikalstamų veikų, padarytų viešose vietose, tyrimui.

Policija primena – LR Baudžiamojo kodekso 284 straipsnyje numatyta, kad už viešosios tvarkos pažeidimą asmuo baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.