Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Policija kviečia tapti savanoriais (0)

2015-02-09 11:35 | Arvydas Nekrošius

Policija

“Savanoriai – žmonių saugumui“ projektas yra iš dalies finansuojamas ES Socialinio fondo lėšų, projekto kodas VP1-2.2-ŠMM-10-V-04-003. Projektą įgyvendina VšĮ „Raidos kryptys“, Policijos departamentas prie VRM ir Policijos mokykla. Projektas bus įgyvendinamas iki 2015 m. birželio 3 d. visoje Lietuvoje. Projekto tikslas – savanoriškos jaunimo veiklos visuomenės saugumo užtikrinimo srityje organizavimas ir socializacijos bei pilietiškumo ugdymas neformaliojo švietimo pagalba.

Policijos savanoriu gali tapti 18 – 29 m. jaunas asmuo, kuris šiuo metu nedirba ir nesimoko. Policijos savanoriai turės galimybę atlikti savanoriškos veiklos praktiką (200 val.) visuomenės saugumo užtikrinimo srityje policijos įstaigose, bendradarbiaujant su specialiai apmokytais policijos pareigūnais.

Tu taip pat gali tapti saugesnės gyvenimo ir darbo aplinkos kūrėju!

Daugiau informacijos apie projektą www.raidoskryptys.lt ir www.policija.lt

Raginame nesimokančius ir šiuo metu jokių darbo įsipareigojimų neturinčius asmenis nuo 18 iki 29 metų kreiptis žemiau nurodytais kontaktais iki gegužės mėn. 1 dienos ir prisijungti prie policijos savanorių gretų. Į visus klausimus atsako ir dėl policijos savanorio veiklos konsultuoja Šiaulių AVPK Raseinių r. PK VPS

Prevencijos poskyrio pareigūnai:
Jurgita Čėsnienė, tel. 8 615 12417, el. paštas jurgita.cesniene@policija.lt;
Kęstutis Rauba, tel. 8 615 12378 el. paštas kestutis.rauba@policija.lt.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Raseinių rajono policijos komisariato
Organizacinės grupės specialistė
Judita Girdžiuvienė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.