Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Poezijos ir dainų vakaras (0)

2019-08-20 12:07 | Gitana Martinavičienė

Gražią rugpjūčio pradžios pavakarę Asociacijos „Ariogalos bendruomenė“ nariai susirinko į Poezijos ir dainų vakarą. Vakare dalyvavo miesto seniūnas Saulius Buividas, palinkėjęs gerai praleisti vakarą ir nuveikti gražių darbų Ariogalos bendruomenei. Asociacijos „Ariogalos bendruomenė“ dainininkų kolektyvas, vadovaujamas Almos Judeckienės, paruošė gausų dainų repertuarą. Dainininkai – Joana Ragaliauskienė, Antanas Ragaliauskas, Petrutė Stankienė, Vida Mickuvienė, Zita Bitvinskienė negaili savo laiko, tobulina, kad gerai skambėtų. Savo poeziją skaitė Danutė Šukauskienė, Virginija Paulauskienė, Melanija Stankaitienė, Antanina Danauskienė, Petrutė Stankienė, Birutė Venckuvienė. Vakaro vedančioji Rožė Žičkienė kiekvieną poetą pristatė, pakalbino, apdovanojo. Dainininkų vadovė Alma Judeckienė sukūrė muziką Melanijos Stankaitienės eilėms „Saulės gintarėliai“  ir Virginijos  Paulauskienės eilėraščiui „Ežero pakrantėj“. O Petrutės Stankienės eilėms „Vasara, vasara“ muziką parašė Renata Aleksiejienė. Šios atliekamos dainos ypač patiko klausytojams. Poetų posmus keitė vis naujos dainos. Šeimyninis duetas, Joana ir Antanas Ragaliauskai, atliko žiūrovų primirštas dainas „Baltos ievos“ ir „Menu aš tas dienas“. Kartu su jais dainavo visi vakaro dalyviai.

Bendruomenės draugių duetas, Antanina Danauskienė  ir Alma  Judeckienė, pritariant žiūrovams padainavo visiems labai gerai žinomą dainą „Daug daug dainelių“. Mielai visur dalyvaujanti Elvyra Vaštakienė, pritardama gitara, atliko savo kūrybos dainas. Jos dainos paliečia klausytojų širdis, norisi klausytis dar ir dar kartą. Todėl žiūrovai paprašė Elvyros atlikti jau žinomą kūrinį „Šuniukas“.

Maloniai nustebino į vakarą pakviestas jauniausias daugkartinis rajoninių ir respublikinių meninio skaitymo konkursų laureatas Augustas Povilauskas. Jis skaitė ištrauką iš V. V. Landsbergio knygos „Seno obuolio pasakos“, „Apie Vytauto Didžiojo mirtį“. Jaunajam skaitovau nepagailėta plojimų.

Vakaro programą paįvairino įžymus svečias, Ariogaloje gyvenanti Šiaulių dramos teatro aktorė, filmo „Naisių vasara“ herojė Anelė – Nijolė Mirončikaitė. Aktorė irgi skaitė jumoristinį eilėraštį. Vakaro pabaigą vainikavo poetų klubo „Atgaiva“ pirmininkas Antanas Kišonas su žmona Rita. Antano Kišono eilėraštį „Lietuva“ skaitė abu ir paskatino susimąstyti apie tėvynės istoriją, nueitą sunkų kelią ir meilę tėvynei. Visus sužavėjo Antano Kišono eilėraštis „Gerumas“. Jo žmonos Ritos eilėraštis „Malda“ paliko neišdildomą įspūdį.

Laikas nepastebimai praėjo, visi pajuto romantišką nuotaiką ir sielos džiugesį. Praėjusiais metais atidarytas bendruomenės kiemelis kiekvieną rugpjūtį kvies klausytis naujų dainų ir eilėraščių.

Janina Vaivadienė,
Asociacijos „Ariogalos bendruomenė“ narė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.