Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Po pirmojo edukacinių erdvių apžiūros – konkurso etapo (0)

2014-05-08 07:18 | Arvydas Nekrošius

Balandžio pabaigoje Raseinių rajono savivaldybės geriausiai tvarkomų mokyklų edukacinių erdvių apžiūros-konkurso vykdymo ir geriausiai tvarkomoms mokyklų edukacinėms erdvėms išrinkti vertinimo komisija, vadovaujama Savivaldybės mero pavaduotojos Gitanos Rašimienės, įvertino paraiškas pateikusių dalyvauti apžiūroje- konkurse mokyklų edukacines erdves ir išrinko I etapo nugalėtojus: Raseinių lopšelį darželį „Liepaitė“ ir Viduklės Simono Stanevičiaus gimnaziją.

Savivaldybės komisija vertino mokyklų edukacines erdves pagal Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktoriaus patvirtintus vertinimo kriterijus. Vientelei apžiūroje – konkurse dalyvavusiai ikimokyklinio ugdymo įstaigai, Raseinių lopšeliui darželiui „Liepaitė“, daugiausiai balų komisija skyrė už kūrybišką, inovatyvų, tikslingą aplinkos pritaikymą edukacinėms reikmėms, atsižvelgiant į vaikų, pedagogų ir visos bendruomenės poreikius, žaidimo aikštelių priežiūrą ir pritaikymą vaikų amžiui, tėvų ir visos bendruomenės įtraukimą į aplinkos tvarkymą, kūrybišką, estetišką vidinių darželio erdvių pritaikymą ir jų naudojimą edukacinėms reikmėms.

Paraiškas dalyvauti apžiūroje – konkurse pateikė tik dvi bendrojo ugdymo mokyklos – Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija ir Pryšmančių pagrindinė mokykla. Komisija pasidžiaugė abiejų mokyklų bendruomenių pastangomis kuriant grožį, nuosekliai ir kryptingai tobulinant mokyklos aplinkas ir jas panaudojant edukacijai. Vis dėlto, nedideliu balų skirtumu, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija pripažinta apžiūros – konkurso laimėtoja. Šiai ugdymo įstaigai daugiausiai balų buvo skirta už vidinių patalpų estetiką, kraštovaizdžio savitumų panaudojimą, aplinkos saugumą ir sveikos aplinkos puoselėjimą.

Sveikiname apžiūros-konkurso dalyvius ir nugalėtojus.

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijai ir Raseinių lopšeliui darželiui „Liepaitė“ linkime patekti į geriausiai tvarkomų mokyklų edukacinių erdvių Lietuvoje dešimtuką.

„Liepaitėje“ gyvena spalvinga vaikystė:

Pryšmančių pagrindinės mokyklos valdose daug jaukių kampelių:

Viduklės S.Stanevičiaus gimnazijoje vaikų visada bus, nes tuo rūpinasi gandrai:

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.