Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Po operatyvaus nusikaltimo atskleidimo – apdovanojimas (0)

2016-07-17 12:14 | Arvydas Nekrošius
kestutis-rauba

Kęstutis Rauba

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą bei efektyvų nusikalstamų veikų atskleidimą trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“ apdovanoti Raseinių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjai Vytautas Globys ir Kęstutis Rauba. Šie pareigūnai įrodė, kad geba operatyviai tirti nusikaltimus ir sėkmingai sekti nusikaltėlių pėdsakais. Per trumpą laiką pareigūnai sulaikė vagystę Kalnujuose (Raseinių rajonas) padariusius 2 asmenis.

Nuo ilgapirščių nukentėjo vietos ūkininkai. Kad jų pievose siautėjo vagys, žmonės pastebėjo po nakties. Buvo pavogtos elektrinių piemenų akumuliatorių baterijos, elektrinio impulso aparatai. Vagys taip pat išrovė ganyklas juosiančius elektrinių piemenų stulpelius, todėl ganyklose buvusios karvės pasklido po apylinkes, kaimynų daržus ir ten pridarė nemažai žalos.

Vytautas Globys

Vytautas Globys

Sekdami vagių pėdsakais kriminalistai V. Globys ir K. Rauba aplankė kelias metalo supirktuves ir vienose iš jų aptiko pavogtus daiktus. Juos vagys čia atitempė praėjus vos kelioms valandoms po nusikaltimo. Peržiūrėta vaizdo medžiaga ir surinkti kiti duomenis padėjo nustatyti įtariamuosius – 19 ir 23-ejų metų vaikinus. Sulaikyti asmenys prisipažino padarę nusikaltimą.

Nukentėję ūkininkai džiaugėsi, kad operatyvūs V. Globio ir K. Raubos veiksmai padėjo atgauti turtą. Žmonės apgailestavo, kad taip pat nuostolių patyrė dėl vagišių lengvabūdiškai išvartytų stulpelių, mat karvės kelias valandas klajojo po apylinkes ir trypė kaimynų daržus. Laimė, gyvuliai neišėjo į autostradą. Prieš kelerius metus po panašaus incidento viena karvė atsidūrė ant kelio ir sukėlė avariją. Apgadinto automobilio vairuotojui raguotosios savininkas tąkart turėjo atlyginto keliolikos tūkstančių litų žalą.

info_policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.