Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Planuojama uždaryti tris mokyklų skyrius (0)

2016-03-11 16:54 | Airinas Jermolajevas

Savivaldybės vadovai ir švietimo specialistai lankėsi Raseinių Šaltinio progimnazijos Gruzdiškės skyriuje, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos Kalnujų skyriuje ir pradinio ugdymo klasėje Raseinių Kalnų g. ir susitiko su mokyklų bendruomenės atstovais – pedagogais ir moksleivių tėveliais – aptarti artėjančių permainų.

   Minėtųjų mokyklų skyrių turėtų nebelikti nuo naujų mokslo metų (2016 m. rugsėjo 1 d.), nes juose likę mažai mokinių: Gruzdiškės skyriuje šiuo metu mokosi 8 vaikai (nuo rugsėjo pagal pateiktus duomenis būtų tik 6 vaikai), Kalnų g. klasėje – 16, o Kalnujų mokyklėlės 8 mokiniai po mokykloje įvykusio gaisro jau dabar lanko Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinę mokyklą (nuo rugsėjo pagal pateiktus duomenis Kalnujų skyriuje būtų tik 7 vaikai). Kalnujiškiai neprieštaravo, kad jų miestelio mokykla būtų uždaryta, o mokyklos patalpose svarstoma galimybė įkurti dienos užimtumo centrą. Raseinių Kalnų g. klasės ir Gruzdiškės skyriaus mokinių tėveliai taip pat geranoriškai priėmė žinią ir suprato, kad reikiamo mokinių skaičiaus nesurenkantys skyriai anksčiau ar vėliau turės būti uždaryti. Be to, miesto mokyklų geresnės materialinės bazės, tad vaikai pateks į patrauklesnę ugdomąją aplinką.
Su mokyklų bendruomenių atstovais aptarti moksleivių pavėžėjimo, pedagogų įdarbinimo ir kiti aktualūs klausimai.DSC-0049-23003 DSC-0051-23004 DSC-0052-23005 DSC-0053-23006

info_raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.