Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Pirmiausia pažinkime Raseinius (1)

2014-10-26 15:52 | Airinas Jermolajevas

DSC09515Daugelis rajono žmonių veržiasi pažinti užsienio šalis, o Raseinių trečiojo amžiaus universiteto studentai tarė sau: „Pirmiausia pažinkime Raseinius!“ Norinčiųjų pasižvalgyti po gimtąjį rajoną atsirado tiek daug, jog Švietimo centrui teko surasti net 2 autobusus, kad visi sutilptų ir būtų laimingi.

Pirmoji stotelė – Katauskių kaime įsikūrusi UAB ,,Rivaka‘‘. Pasitiko pats direktorius Vidmantas Vasiliauskas, kuris parodė visą vonios baldų gamybos kelią: nuo plokščių sandėlio iki pagaminto baldo supakavimo. Buvome sužavėti, kad ir nedidelėje gyvenvietėje galima vystyti verslą, sukurti žmonėms darbo vietų, suteikti galimybę įsigyti baldų be antkainio, tiesiai iš bendrovės.

Antroji stotelė – UAB ,,Danspin‘‘. Tai viena didžiausių tekstilės įmonių ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Pamatėme, kaip panaudojant šiuolaikines technologijas gaminami kiliminiai siūlai. Nustebino tai, kad įmonė dirba ištisą parą, o visa produkcija iškeliauja į kitas šalis. Dėkingi likome direktoriui Rosvaldui Kunickui ir gamybos vadovui Audriui Juškai.

Trečioji stotelė – AB ,,Šatrija‘‘. Pats direktorius Giedrius ir gamybos vadovė Jolanta Bartkuvienė pasitiko Trečiojo amžiaus universiteto studentus, iš kurių ne vienas kadaise yra dirbęs ,,Šatrijoje‘‘. Šiandien jie norėjo susipažinti, kaip pasikeitė gamyba, darbuotojai ir sąlygos. Buvo sudaryta galimybė stebėti, kaip vyksta gamyba visuose trijuose aukštuose. Buvome nustebinti, kai nepamatėme „Šatrijos“ firminių kelnių gamybos. Šiuo metu įmonės siuva gaisrininkų, policijos darbuotojų rūbus, kurie išvežama užsienin.

Ketvirtoji stotelė – kaimo turizmo sodyba ,,Karpynė“. Senjorus pasitiko ,,Karpynės‘‘ administratorė Kristina Viršilienė. Aplankę sporto kompleksą su smėlio tinklinio, krepšinio , treniruoklių salėmis, apžiūrėję viešbutį, baseiną, konferencijų sales, susipažinę su alaus gamyba, prisėdome papietauti. Vieni gėrė arbatą, kiti alų, treti ragavo žuvies kepsnių arba užkandžiavo savo sumuštiniais.

Diena buvo turininga ir įdomi. Baigdami kelionę, pilni įspūdžių senjorai kartojo: „Pirmiausia pažinkime Raseinius, paskui skriskime svetur.“ Būtent čia, savame krašte, yra labai daug gražių, įdomių, mūsų dar neaplankytų ar pamirštų vietų.

Ona Babonienė, Raseinių rajono švietimo centro metodininkė

 

DSC09522 DSC09578 DSC09590 DSC09629

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (1)


  1. IP:77.90.95.56

Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.