Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Penktą kartą posėdžiavusi komisija valstybines pensijas skyrė dar 807 daugiavaikėms motinoms (0)

2014-06-27 14:37 | Airinas Jermolajevas

Birželio 26-ąja dieną jau penktą kartą posėdžiavusi Valstybinių pensijų skyrimo komisija, pirmininkaujama socialinės apsaugos ir darbo viceministro Laisvūno Bartkevičiaus, antrojo laipsnio valstybines pensijas skyrė 807 daugiavaikėms motinoms.

Antrojo laipsnio valstybinės pensijos yra skiriamos pagimdžiusioms (įvaikinusioms) ir gerai išauginusioms 5 ir daugiau vaikų bei atitinkančių teisės aktuose numatytus kriterijus motinoms. Įstatymo nuostata dėl II laipsnio valstybinių pensijų skyrimo daugiavaikėms motinoms priimta dar 2011 metais, o įsigaliojo 2014 metų sausio 1-ąją.

Pasak viceministro Laisvūno Bartkevičiaus, iš savivaldybių kasdien gaunama po kelias dešimtis teikimų dėl valstybinių antrojo laipsnio pensijų skyrimo daugiavaikėms motinoms, o šiais metais antrojo laipsnio pensijos paskirtos beveik 7500 daugiavaikių motinų.

Taip pat Valstybinių pensijų skyrimo komisija šiandien dienos posėdyje Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro teikimu II-o laipsnio valstybines pensijas skyrė 2 laisvės kovų dalyviams ir pritarė kultūros ministro teikimui skirti I-ojo laipsnio valstybinę pensiją vienam Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatui.

Antrojo laipsnio valstybinės pensijos dydis – 400 litų, pirmojo laipsnio – 800 litų.
sodra

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.