Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Paskirtas finansavimas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio programai (0)

2018-01-03 07:27 | krastietis.lt

Lietuvos kultūros taryba paskyrė finansavimą programai „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis“. Kartu su Vyriausybės kanceliarija organizuotam finansavimo konkursui iš viso buvo pateiktos net 496 paraiškos. Remiantis ekspertų rekomendacijomis finansavimas paskirtas 49 projektams, jiems paskirstyta 400 tūkst. eurų iš Kultūros rėmimo fondo lėšų ir Vyriausybės kanceliarijos asignavimų.

Šiai finansavimo programai skirtomis lėšomis buvo finansuojami projektai siekiantys sutelkti Lietuvos žmones švęsti atkurtos Lietuvos gimtadienį, skatinti didžiuotis savo šalimi, būti svarbiais ir aktyviais savo šalies gyvenimo dalyviais. Projektus vertinę įvairių sričių ekspertai finansuoti rekomendavo unikalius, valstybės atkūrimo jubiliejui skirtus projektus. Finansavimas skirtas naujumu ir originalumu pasižymėjusioms iniciatyvoms, pristačiusioms išgrynintas idėjas ir aiškias programas. Valstybės atkūrimo šimtmečio proga daugiausia bus surengta parodų (18), koncertų (15) ir edukacinių projektų (13). Taip pat finansuoti festivaliai (4), šventės (4), spektakliai (5) ir dirbtuvės (1). Finansuotų projektų vykdytojai valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtas iniciatyvas įgyvendins net 63 skirtingose Lietuvos vietovėse.

Raseiniuose bus finansuojami du projektai:

  • Raseinių rajono kultūros centras – „Lietuvos valstybės metraštis. Šimtmečio ženklai“ projektui finansuoti gaus 6 000 €.
  • Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka – „Šimtmečio tiltai“ projektui finansuoti gaus 2 000 €.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.