Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Paskelbta Lietuvos gynybos žvalgybos ataskaita ir grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimas (0)

2014-04-30 09:18 | Arvydas Nekrošius

Balandžio 29 dieną paskelbta Antrojo operatyvinių tarnybų departamento prie Krašto apsaugos ministerijos (AOTD) veiklos ataskaita ir grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimas visuomenei. Pagal Lietuvos Respublikos žvalgybos įstatymą AOTD yra įpareigotas skelbti veiklos ataskaitą visuomenei.

Antrojo operatyvinių tarnybų departamento ataskaita susideda iš dviejų dalių. Pirmoji – visuomenės supažindinimas su 2013 metų AOTD veiklos rezultatais, antroji – grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimas.

Šių metų ataskaita nuo 2012 metų skiriasi keliais aspektais. Pirmiausia, joje pateikiamas pastarųjų Rusijos veiksmų prieš Ukrainą vertinimas, apžvelgiami svarbiausi Rusijos karinio planavimo pasikeitimai ir iš naujo peržiūrima karinio konflikto prieš NATO grėsmės tikimybė Baltijos jūros regione.

Šių metų ataskaitoje pirmą kartą AOTD pateikia ir Rusijos energetinės politikos, kaip užsienio ir saugumo politikos įrankio, vertinimą.

Nauja AOTD ataskaitoje ir tai, kad skelbiama šnipinėjimo programos techninė analizė, pagal kurią įmonių ar įstaigų informacinių technologijų specialistai bei privatūs asmenys galėtų patikrinti savo įstaigos kompiuterių tinklus ir asmeninius kompiuterius.

Veiklos ataskaitą ir grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą galite rasti Krašto apsaugos ministerijos tinklalapyje. Ją  perskaityti galima čia.

 kam

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.