Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Pasipiktino UAB Raseinių vandenys avarinės tarnybos darbu (0)

2016-02-29 12:25 | Arvydas Nekrošius

uab-raseiniu-vandenys

Iš skaitytojo gavome pasipiktinimo laišką. Į mus kreipėsi Stonų sodų bendrijos gyventojas ir skundėsi, kad jų namus užpylė kanalizacijos turinys, o UAB Raseinių vandenys nieko nedaro. Anot vietinio gyventojo, tokia situacija tęsiasi ilgiau kaip mėnesį, žmogus bijo eiti miegoti, nes nežinia, ar ryte nepabus apsupti plaukiojančių fekalijų. Po stipresnio lietaus, žmonės baiminasi palikti namus be priežiūros. Iš tualetų veržiasi vanduo, užlieja gyvenamasias patalpas ir sugadina turtą.

Gyventojas piktinasi, jog moka mokesčius už teikiamas paslaugas, bet nei tualetu, nei dušu negali naudotis. O atvykę UAB Raseinių vandenys avarinės tarnybos darbuotojai tik išpumpuoja iš šulinio vandenį ir išvažiuoja, po kelių valandų vėl namai skęsta. Paskambinus dar kartą, sako, jog šiandien jau buvo ir daugiau neatvyks, užregistruoja įvykį ir liepia laukti rytojaus ryto ir taip nuo sausio vidurio. „Kaip normalioje, demokratinėje šalyje galima mokėti už paslaugas ir jų negauti? – piktinosi žmogus.

Pasiteiravome UAB Raseinių vandenys vyriausiojo inžinieriaus Algirdo Kumpikevičiaus, ar tikrai susidariusi tokia dramatiška situacija ir ar daugiau gyventojų nesusiduria su panašiomis bėdomis.

Situacijos nedramatizuojame, nes nėra masinis ir pastovus reiškinys. Kadangi nežinome tikslesnių duomenų kas konkrečiai kreipėsi pas jus, galime tik informuoti, kad per jūsų minimą laikotarpį buvo užregistruotas tik vienas iškvietimas šioje sodų bendrijoje dėl problemų su nuotekomis, kai jos pradėjo veržtis atgal per klozetą.  Vienas iš apsaugos būdų yra pasistatyti atbulinį vožtuvą, ką įmonė nurodo gyventojams  išduodama technines sąlygas arba apsidrausti.  Tai yra mūsų kasdieninis darbas, nes  per 2015 metus įmonė gavo 564 tokius  iškvietimus apie nuotekų tinklų užsikimšimus visame rajone, t.y. aptarnaujamoje teritorijoje.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.