Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

PAREIGŪNAI LANKO SAUGIOS KAIMYNYSTĖS GRUPES (0)

2015-10-02 08:13 | Arvydas Nekrošius

policija

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai aktyviai skatinantys Saugios kaimynystės grupių plėtotę, nesustoja dalintis savo daugiamete patirtimi. Šiuo metu Raseinių rajone yra įkurta 41 Saugios kaimynystės grupė.

2015 metais įkūrus rajone 10 Saugių kaimynysčių grupių galima daryti išvadą, kad visuomenė tampa vis aktyvesnė viešojo saugumo ir nusikaltimų prevencijos srityse, auga gyventojų sąmoningumas ir organizuotumas.

Rugsėjo 29 d. Kaulakių gyvenvietės bendruomenės namuose buvo susitikta su 3-ius metus gyvuojančios Saugios kaimynystės grupės koordinatoriumi Algimantu Babiliu, Pagojukų seniūnijos seniūnu Antanu Valantinu bei gyventojais. Susirinkime kaimo gyventojams pateikti sėkmingai veikiančių grupių pavyzdžiai, bendradarbiavimo formos, kalbėta apie vagysčių prevenciją, sukčių problemą, nepilnamečių užimtumą ir saugų eismą. Susirinkę kaulakiškiai buvo aktyvūs, uždavė jiems rūpimus klausimus. Saugios kaimynystės grupės atstovai pritarė, jog viešuose renginiuose būtų ribojamas alkoholiniais gėrimų pardavimas, taip žmonės labiau prisidėtų prie gražesnės ir saugesnės aplinkos kūrimo.

Gyventojai žadėjo palaikyti dar glaudesnius ryšius su šalia gyvenančiais kaimynais, daugiau dėmesio skirti vagysčių iš gyvenamųjų patalpų prevencijai, rodyti tik gerą pavyzdį jauniems vairuotojams. Kiekvienas renginyje dalyvavęs gyventojas buvo apdovanotas atšvaitu, įvairiais prevenciniais lankstinukais. Saugios kaimynystės grupės koordinatoriui A. Babiliui dėkota už pastangas, kuriant saugią aplinką.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.