Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Pareigūnai dėkoja raseinių rajono gyventojams, padedantiems kovoti su teisės pažeidėjais (0)

2014-06-06 10:37 | Arvydas Nekrošius

samagonas

Šiaulių apskrities policijos Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai aktyviai reaguoja į gyventojų pranešimus apie daromus teisės pažeidimus, taip pat apie akcizais apmokestinamų prekių neteisėtą, įgijimą, laikymą, gabenimą ir realizavimą.

Birželio 3 d. policijos reaguodami į piliečių pranešimus dėl asmenų užsiimančių neteisėta veikla, Raseinių mieste atliko patikrinimus.

Aplankytas raseiniškis, dirbantis taksistu. Informacija, kad jis, veždamas keleivius, jiems dar ir įvairių „prekių“ pasiūlo, pasitvirtino. Kratos metu rasti ir išimti 9 litrai skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą. Tą pačią dieną pas dar vieną Raseinių miesto gyventoją namuose rasta ir išimta 1,5 litro naminukės. Raseiniškių laukia administracinė atsakomybė.

samagonas

Didžiausią „tašką“ policijos pareigūnai aptiko birželio 4 dieną. Tądien apie 14.00 val., Raseinių r., Pagojukų sen., Siručių k., prie Sandravos upelio esančiame miške rasti įrengimai naminei degtinei gaminti. Apžiūrint įvykio vietą, metalinėje talpoje rasta apie 2300 litrų raugo. Sulaikytas nepilnametis G. Š., paaiškino, kad metaliniai įrengimai ir broga priklauso jam. Ar „fabrike“ dirbo ir naminukės gamybos procesą reguliavo vien nepilnametis, paaiškės pradėto ikiteisminio tyrimo metu.

Raseinių policija dėkoja aktyviems piliečiams už informaciją, kuri padėjo išaiškinti administracinės teisės pažeidimus ir nusikalstamas veiklas.

Ir ateityje gavę tokią žinią pareigūnai principingai reaguos ir tikrins informaciją. Pranešėjams anonimiškumas garantuojamas.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.