Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Iš pareigų atleistas tarnyba piktnaudžiavęs tyrėjas (0)

2016-07-17 12:08 | Arvydas Nekrošius

antrankiai

Prieš dvejus metus (2014 m. gegužės mėnesį) Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjas Deividas Simonavičius iš pažįstamo asmens sulaukė prašymo padėti. Jis kreipėsi į pareigūną tikindamas, kad kitas asmuo jam negrąžina pasiskolintų pinigų. Esą visa skola buvo 2400 litų (695,09 Eur), tačiau tik dalį pavyko atgauti. Skolinimosi faktą patvirtinančių dokumentų asmuo neturėjo.

Tyrėjas D. Simonavičius galimai skolingą pilietį pasikvietė pasikalbėti. Jis paaiškino, kad dalį skolos yra grąžinęs, o kita dalimi padengti nuostoliai, kurių pridarė pinigus paskolinęs asmuo. Tačiau inspektorius ėmė grasinti, kad iškels bylą, uždarys į „belangę“ ir galiausiai naudodamas psichinę prievartą privertė parašyti skolos raštelį – esą žmogus skolingas 2400 litų (695,09 Eur). Nežinodamas, ką toliau daryti, asmuo, iš kurio reikalaujama grąžinti galimą skolą, kreipėsi į teisininką, o šis patarė kreiptis į Šiaulių vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyrių. Šio skyriaus pareigūnai ir pradėjo tyrimą dėl piktnaudžiavimo ir savavaldžiavimo, kuris vėliau pateko į teismą.

Šių metų kovą Šiaulių apygardos teismas D. Simonavičių pripažino kaltu ir skyrė 6 mėn. laisvės atėmimo bausmę, vykdymą atidedant 1 metams, taip pat atėmė teisę dirbti valstybės tarnyboje 1 metus. Šią savaitę inspektorius atleistas ir pareigų.

info_policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.