Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Pagerbėm tylos minute (0)

2015-11-16 20:59 | Airinas Jermolajevas

IMGP1863-22127Savivaldybės darbuotojai 13 val. visi susirinko į Didžiąją salę, kur tylos minute pagerbė Paryžiaus teroro akto aukas, taip prisijungdami prie visos Europos bei viso demokratinio pasaulio organizuotos akcijos. Šiandien jau nebegalime galvoti, kad teroristų atakos vyksta kažkur toli, svetimų pasaulių pakraščiuose – jos vyksta šalia mūsų. Penktadienį buvo Paryžius, šiandien, rytoj gali tai atsitikti Lietuvoje ar bet kurioje šalyje. Terorizmas neturi sienų, neturi moralės bei jokių žmogiškų vertybių.

   Savivaldybės salėje nebuvo jokių kalbų, tik rajono meras Algirdas Gricius priminė, kad Tylos minutė skelbiama Lietuvos Vyriausybės nutarimu ir ji reiškia, kad mes griežtai smerkiame teroro aktus ir solidarizuojamės su Prancūzija šią sunkią valandą.
Naujausiais duomenimis per užpuolikų atakas šešiose Paryžiaus vietose penktadienio vakarą žuvo beveik 130 žmonių, apie 350 buvo sužeisti, iš jų 80 yra kritinės būklės. Gaunama informacija apie naujas mirtis, neišgyvenusius. Atsakomybę už atakas baruose, restoranuose, koncertų rūmuose ir netoli stadiono prisiėmė Islamo valstybė.
Prancūzijoje įvesta nepaprastoji padėtis, šalyje paskelbtas trijų dienų gedulas. Ant Savivaldybės palangių supleveno žvakių liepsnelės.

info_raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.